Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0192545866989
Pris fra 295 krtil 461,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 166,5 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 3. maj

Sammenlign priser på Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 912XL / 3YL84AE High Capacity Black Ink
295 kr
Til butik
HP 912XL / 3YL84AE High Capacity Black Ink billede

Produktinformation

21.7 ml, Højtydende, sort, original, blækpatron, for Officejet 80XX; Officejet Pro 80XX

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3YL84AE
EAN: 0192545866989
Varenr.: 2745293
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort
299 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 912XL Sort 825 sider Blæk 3YL84AE
324 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 912XL sort - høj kapacitet (18 ml)
-3%359 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 912XL sort - høj kapacitet (18 ml)
-3%379 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk 3YL84AE 912XL Sort
-0%388 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 912XL Sort 825 sider Blæk 3YL84AE
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort 912xl 825 Pages - Officejet Pro 8022/8024/8025
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 912xl Blæk Sort, 825 Sider
461,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK295 kr334 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3CompuMail DK324 kr324 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Teknikproffset DK388 kr437 krKøb
7Ultrashop419 kr419 krKøb
8Dustin DK431 kr517,25 krKøb
9Hertels Boresko461,5 kr461,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 291 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 296 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Blækpatron HP 912XL 3YL84AE 3419010, inkjet, 825 sider, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026295 kr4 kr (1%)
3. maj 2026291 kr4 kr (1%)
1. maj 2026295 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026291 kr4 kr (1%)
19. feb. 2026295 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026296 kr1 kr (0%)
11. dec. 2025295 kr1 kr (0%)
6. dec. 2025294 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret