Gå til hovedindhold

Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292238556
Pris fra 412 krtil 559 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 407 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 412 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-4100 / 6784C001 Photo Grey
-2%412 kr
Før 422 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon PFI-4100 / 6784C001 Photo Grey billede

Produktinformation

80 ml, fotogrå, original, hængekasse, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6784C001
EAN: 4549292238556
Varenr.: 3304817
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 4100 PGY Fotogrå Blækbeholder
425 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-4100 PGY fotogrå 80 ml
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatron Canon PFI-4100 PGY fotogrå 80 ml billede

Produktinformation

Canon PFI-4100 PGY - 80 ml - fotogrå - original - hængekasse - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1100Canon PFI 4100 PGY-blæktanken er designet til print i høj kvalitet, så brugerne kan opnå resultater med hvert eneste print. Med en kapacitet på 80 ml sikrer Canon LUCIA PRO II-teknologien, at udskrifterne bliver levende og detaljerede, samtidig med at levetiden og holdbarheden opretholdes. Denne originale blækbeholder er udviklet til inkjet-print, hvilket gør den til en vigtig forbrugsvare til fremstilling af dokumenter og billeder i professionel kvalitet.Effektiv blækbeholderkapacitetMed en blækkapacitet på 80 ml giver Canon PFI 4100 PGY-blæktanken mulighed for flere udskrifter mellem udskiftningerne, hvilket øger produktiviteten og minimerer nedetiden.Printteknologi af høj kvalitetCanon LUCIA PRO II-teknologien er konstrueret til at levere levende farver og fine detaljer, hvilket gør den velegnet til forskellige professionelle anvendelser.Designet til blækprintereDenne blækbeholder er designet til ink-jet-print, hvilket sikrer kompatibilitet og optimeret ydeevne med Canon-printere.ForbrugsartiklerAntal inkluderet: 1 pakkeFarve: FotogråForbrugsmaterialetype: BlækbeholderKapacitet: 80 mlPatronegenskaber: Canon LUCIA PRO IIUdskriftsteknik: BlækprinterDiversePakningstype: HængekasseOplysninger om kompatibilitetKompatibel med: Canon imagePROGRAF PRO-1100...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.15g
EAN: 4549292238556
Varenr.: 1809802
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-4100 PGY fotogrå 80 ml
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 4100 PGY Fotogrå Blækbeholder
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Fotoblæk, Grå, Pfi-4100pgy
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Grå foto PFI-4100PGY Modsvarer: N/A
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK412 kr451 krKøb
2CompuMail DK425 kr425 krKøb
3Boligcenter DK479 kr479 krKøb
4Vivas DK499 kr568 krKøb
5Ultrashop519 kr519 krKøb
6Dustin DK556 kr642,25 krKøb
7InkClub DK559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 412 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Blækpatron Canon LUCIA PRO II - Photo Grey, Original, Standardkapacitet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026412 kr2 kr (0%)
16. maj 2026414 kr2 kr (0%)
15. maj 2026416 kr2 kr (0%)
14. maj 2026418 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026422 kr3 kr (1%)
28. mar. 2026419 kr12 kr (3%)
26. mar. 2026407 kr12 kr (3%)
25. mar. 2026419 kr12 kr (3%)
24. mar. 2026407 kr12 kr (3%)
10. mar. 2026419 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret