Gå til hovedindhold

Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766810418
Pris fra 120 krtil 219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC421XLC Cyan Printerpatron Original
120 kr
Til butik
Brother LC421XLC Cyan Printerpatron Original billede

Produktinformation

Brother LC421XLC Cyan Printerpatron Original Brother.Cyan Printerpatron.Indhold: 5,9 ml.(LC421XLC)

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother DCP J 1050 DW
EAN: 4977766810418
Varenr.: LC421XLC
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother - cyan - original - ink cartridge
126 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC421XLC - Højtydende - cyan
128 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A
160 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 421XLC Cyan 500 sider Blæk
169 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Brother LC421 XLC cyan
172,95 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Blæk Lc421xlc Cyan, 500 Sider
175,82 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Cyan Lc421xlc 500 Sider - Dcp-j1050
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk120 kr120 krKøb
2Proshop DK126 kr165 krKøb
3CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
4InkClub DK160 kr160 krKøb
5Ultrashop169 kr169 krKøb
6RedOffice Konpap172,95 kr172,95 krKøb
7Hertels Boresko175,82 kr175,82 krKøb
8Dustin DK219 kr305,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Brother Blækpatron cyan, 500 sider LC421CXL Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026120 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026118 kr2 kr (2%)
7. feb. 2026120 kr3 kr (2%)
6. feb. 2026123 kr3 kr (3%)
23. dec. 2025120 kr3 kr (2%)
22. dec. 2025123 kr3 kr (3%)
10. dec. 2025120 kr2 kr (2%)
9. dec. 2025122 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret