Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER

Pris fra 1.448,75 krtil 1.449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 0,25 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.086 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1448.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER
1.448,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre Tør du gå hele vejen? Blåkläders kilt er for folk, der vil skille sig ud fra mængden, men samtidig ønsker at beholde mange af de funktioner i tøjet som er vigtige for en håndværker. Kilten er blevet brugt i flere hundr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Industribeklædning
EAN: 7330509206287
Varenr.: 46816985284945
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear håndværkerkilt, sort, str. C56
1.449 kr
Til butik
Blåkläder Workwear håndværkerkilt, sort, str. C56 billede

Produktinformation

Maksimal bevægelsesfrihed og komfort til din arbejdsdag Blåkläder håndværkerkilt i sort giver dig frihed til at bevæge dig, samtidig med at du får alle de funktioner, du kender fra solide arbejdsbukser. Kiltet er syet i blød, forkrympet bomuldstwill, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: C56
EAN: 7330509206287
Varenr.: 910223222
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear håndværkerkilt, sort, str. C56
1.449 kr
Til butik
Blåkläder Workwear håndværkerkilt, sort, str. C56 billede

Produktinformation

Håndværkerkilt fra Blåkläder maksimal frihed i arbejdet Med dette håndværkerkilt fra Blåkläder får du en unik kombination af komfort, funktion og robusthed, der gør arbejdsdagen lettere. Kiltet er udviklet til dig, der ønsker fri bevægelighed uden at gå...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: C56
EAN: 7330509206287
Varenr.: 910223222
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear håndværkerkilt, sort, str. C56
1.449 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear håndværkerkilt, sort, str. C56
1.449 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear håndværkerkilt, sort, str. C56
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.448,75 kr1.448,75 krKøb
2BilligVVS DK1.449 kr1.449 krKøb
3Greenline1.449 kr1.449 krKøb
4LavprisEl1.449 kr1.449 krKøb
5LavprisVVS1.449 kr1.449 krKøb
6LavprisVærktøj1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.086 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.298 kr.

Den nuværende pris på 1.448,75 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for BLÅKLÄDER 8566 Håndværker kilt Herre - Sort / C56 | Industribeklædning | beklædning | BLÅKLÄDER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.448,75 kr362,75 kr (33%)
9. maj 20261.086 kr362,75 kr (25%)
8. maj 20261.448,75 kr362,75 kr (33%)
3. maj 20261.086 kr362,75 kr (25%)
20. apr. 20261.448,75 kr
19. apr. 20261.449 kr
3. apr. 20261.448,75 kr149,75 kr (12%)
2. apr. 20261.299 kr70 kr (5%)
26. mar. 20261.369 kr274 kr (25%)
14. mar. 20261.095 kr274 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret