Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning

Blåkläder WorkwearBukserEAN: 7330509280263
Pris fra 769 krtil 773,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 576 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34
769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34 billede

Produktinformation

Funktionelle damearbejdsbukser fra Blåkläder med høj slidstyrkeDisse damearbejdsbukser i armygrøn og sort er udviklet til dig, der ønsker pålideligt arbejdstøj med fokus på både komfort og holdbarhed. Bukserne kombinerer et tidløst design med materialer,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: green/black
Størrelse: C34
EAN: 7330509280263
Varenr.: 910233896
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34
769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34 billede

Produktinformation

Funktionelle damearbejdsbukser med optimal bevægelsesfrihed Disse damearbejdsbukser fra Blåkläder er skabt til dig, der ønsker komfort, slidstyrke og gennemtænkt funktionalitet i hverdagen. Bukserne kombinerer en armygrøn og sort farvekombination med et d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: green/black
Størrelse: C34
EAN: 7330509280263
Varenr.: 910233896
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34
769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34 billede

Produktinformation

Holdbare damearbejdsbukser med høj komfort og funktionalitet Disse arbejdsbukser til kvinder er et praktisk valg til både professionelle og private, der ønsker slidstærkt arbejdstøj med mange smarte detaljer. Bukserne er lavet i en blanding af genanvendt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: green/black
Størrelse: C34
EAN: 7330509280263
Varenr.: 910233896
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34
769 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Garden arbejdsbukser, dame, grøn/sort, str. C34
769 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning
773,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK769 kr769 krKøb
2Greenline769 kr769 krKøb
3LavprisEl769 kr769 krKøb
4LavprisVVS769 kr769 krKøb
5LavprisVærktøj769 kr769 krKøb
6Sikkerhedsgiganten773,75 kr773,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning i 180 dage. Laveste pris i perioden er 576 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 773,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 732 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for BLÅKLÄDER 7154 Garden Buks Dame - Army Grøn/Sort / C34 | Bukser | Arbejdstøj | beklædning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026769 kr193 kr (34%)
9. maj 2026576 kr193 kr (25%)
8. maj 2026769 kr193 kr (34%)
3. maj 2026576 kr193 kr (25%)
3. apr. 2026769 kr4,75 kr (1%)
23. jan. 2026773,75 kr25 kr (3%)
31. dec. 2025748,75 kr
24. dec. 2025748,8 kr
21. dec. 2025749 kr
20. dec. 2025748,8 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret