Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

Pris fra 1.049 krtil 1.399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 4890 vinterjakke, sort, str. S
-25%1.049 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blåkläder Workwear 4890 vinterjakke, sort, str. S billede

Produktinformation

Letforet og funktionel vinterjakke til kolde dageMed denne letforede Unite vinterjakke fra Blåkläder får du en praktisk og komfortabel jakke, der er god til både arbejde og fritid, når temperaturen falder. Jakken er lavet til at holde dig tør og komfortab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: S
EAN: 7330509448960
Varenr.: 910224447
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT
1.398,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre Vinterjakke med meshfor, der er perfekt til at bære under lidt køligere vejr. Vind- og vandtæt med åndbarhed og tapede sømme. Denne tofarvede jakke med kontrastfarver på siderne er udstyret med en aftagelig hætte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Jakker
EAN: 7330509448960
Varenr.: 46816846250321
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 4890 vinterjakke, sort, str. S
1.399 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 4890 vinterjakke, sort, str. S billede

Produktinformation

Letforet vinterjakke med høj komfort og funktionalitet til kolde dageUnite letforet vinterjakke er skabt til dig, der ikke vil gå på kompromis med hverken varme eller funktionalitet, når temperaturen falder. Jakken beskytter effektivt mod både regn, vind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: S
EAN: 7330509448960
Varenr.: 910224447
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 4890 vinterjakke, sort, str. S
1.399 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 4890 vinterjakke, sort, str. S
1.399 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 4890 vinterjakke, sort, str. S
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj1.049 kr1.049 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.398,75 kr1.398,75 krKøb
3BilligVVS DK1.399 kr1.399 krKøb
4Greenline1.399 kr1.399 krKøb
5LavprisEl1.399 kr1.399 krKøb
6LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.290 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 4890 Letforet vinter jakke Herre - Sort / S | Jakker | BLÅKLÄDER | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.049 kr349,75 kr (25%)
8. maj 20261.398,75 kr349,75 kr (33%)
3. maj 20261.049 kr349,75 kr (25%)
20. apr. 20261.398,75 kr
19. apr. 20261.399 kr
23. jan. 20261.398,75 kr62,5 kr (5%)
1. jan. 20261.336,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret