Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser

Blåkläder WorkwearBukserEAN: 7330509869338
Pris fra 1.198,75 krtil 1.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 0,25 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 899 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1198.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser
1.198,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre Disse håndværker bukser i 100% bomuld er slidstærke, komfortable og fyldt med praktiske detaljer for at hjælpe dig i dit daglige arbejde. Bukserne har en smallere pasform og til trods for det kraftige mater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Bukser
EAN: 7330509869338
Varenr.: 46816455229777
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1790 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.199 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 1790 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146 billede

Produktinformation

Håndværkerbukser med optimal komfort og slidstyrkeDisse håndværkerbukser fra Blåkläder er skabt til dig, der ikke går på kompromis med funktionalitet eller komfort i hverdagen. Med en gennemtænkt pasform, skridtkile og firevejs stretchpanel får du maksima...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C146
EAN: 7330509869338
Varenr.: 910199718
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1790 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.199 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 1790 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146 billede

Produktinformation

Håndværkerbukser fra Blåkläder med slidstærke detaljer og optimal komfortDisse håndværkerbukser fra Blåkläder er skabt til dig, der ønsker funktion og komfort i hverdagen. Bukserne har forstærkede knæ med Cordura og trenålssømme, hvilket sikrer lang holdb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C146
EAN: 7330509869338
Varenr.: 910199718
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1790 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1790 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.199 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1790 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.198,75 kr1.198,75 krKøb
2BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb
3Greenline1.199 kr1.199 krKøb
4LavprisEl1.199 kr1.199 krKøb
5LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
6LavprisVærktøj1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.118 kr.

Den nuværende pris på 1.198,75 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 1790 Håndværker Buks med stretch Herre - Sort/Sort / C146 | Bukser | Baglomme | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.198,75 kr299,75 kr (33%)
9. maj 2026899 kr299,75 kr (25%)
8. maj 20261.198,75 kr299,75 kr (33%)
3. maj 2026899 kr299,75 kr (25%)
20. apr. 20261.198,75 kr
19. apr. 20261.199 kr
23. jan. 20261.198,75 kr50 kr (4%)
1. jan. 20261.148,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret