Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser

Pris fra 786 krtil 998,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 212,75 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 767 kr 14. mar.

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 786 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46
786 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46 billede

Produktinformation

Let og slidstærk arbejdsbuks til dig, der sætter pris på komfort Med disse olivengrønne og sorte servicebukser fra Blåkläder Unite får du en arbejdsbuks, der følger dig hele dagen uanset om du arbejder i værkstedet, på lageret eller i marken. Den lette k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Olive green/Black
Størrelse: C46
EAN: 7330509497876
Varenr.: 910238747
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46
786 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46 billede

Produktinformation

Let og slidstærk servicebuks til dig, der er i bevægelse Når arbejdsdagen kræver fleksibilitet og komfort, er disse olivengrønne servicebukser fra Blåkläder Unite et sikkert valg. Bukserne er udviklet til dig, der har brug for fri bevægelighed, let materi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Olive green/Black
Størrelse: C46
EAN: 7330509497876
Varenr.: 910238747
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46
786 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46 billede

Produktinformation

Blåkläder Unite servicebukser i olivengrøn/sort komfort og slidstyrke til arbejdsdagen Her får du et par servicebukser, der er lavet til dig, der sætter pris på både komfort og funktionalitet. Bukserne er i olivengrøn med sorte detaljer og har en smal pa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Olive green/Black
Størrelse: C46
EAN: 7330509497876
Varenr.: 910238747
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46
786 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Unite servicebukser, olivengrøn/sort, str. C46
786 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser
998,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK786 kr786 krKøb
2Greenline786 kr786 krKøb
3LavprisEl786 kr786 krKøb
4LavprisVVS786 kr786 krKøb
5LavprisVærktøj786 kr786 krKøb
6Sikkerhedsgiganten998,75 kr998,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser i 139 dage. Laveste pris i perioden er 700 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 824 kr.

Den nuværende pris på 786 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for BLÅKLÄDER 1459 Service Buks med stretch - Army Grøn/Sort Herre - Army Grøn/Sort / C46 | Servicebukser | Beklædning Stretch Jeans | Bukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026786 kr3 kr (0%)
26. mar. 2026789 kr22 kr (3%)
14. mar. 2026767 kr22 kr (3%)
26. feb. 2026789 kr22 kr (3%)
11. feb. 2026767 kr192 kr (20%)
4. feb. 2026959 kr192 kr (25%)
24. jan. 2026767 kr192 kr (20%)
22. jan. 2026959 kr259 kr (37%)
19. jan. 2026700 kr259 kr (27%)
16. jan. 2026959 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret