Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura

Pris fra 1.059 krtil 1.061,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2,25 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 794 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1059 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146
1.059 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146 billede

Produktinformation

Fleksible servicebukser med 4-vejs stretch og høj komfort Disse dunkel marineblå servicebukser er skabt til dig, der ønsker maksimal bevægelsesfrihed i hverdagen. Den ergonomiske pasform og elastik i benafslutningen sikrer, at bukserne sidder behageligt u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: dark navy/black
Størrelse: C146
EAN: 7330509734391
Varenr.: 910068769
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146
1.059 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146 billede

Produktinformation

Servicebukser med 4-vejs stretch komfort til krævende arbejdsdage Disse servicebukser i dunkel marineblå og sort er udviklet til dig, der ønsker maksimal bevægelsesfrihed og holdbarhed i hverdagen. Bukserne kombinerer en let kvalitet af polyamid og elast...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: dark navy/black
Størrelse: C146
EAN: 7330509734391
Varenr.: 910068769
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146
1.059 kr
Til butik
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146 billede

Produktinformation

Servicebukser med 4-vejs stretch og ergonomisk pasformDisse arbejdsbukser i dunkel marineblå og sort er et godt valg til dig, der har brug for fleksible bukser med ekstra komfort. Det 4-vejs strækbare materiale og ergonomisk formede bukseben giver dig fri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: dark navy/black
Størrelse: C146
EAN: 7330509734391
Varenr.: 910068769
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146
1.059 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear Service arbejdsbukser med 4-vejs stretch, marineblå/sort, str. C146
1.059 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura
1.061,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.059 kr1.059 krKøb
2Greenline1.059 kr1.059 krKøb
3LavprisEl1.059 kr1.059 krKøb
4LavprisVVS1.059 kr1.059 krKøb
5LavprisVærktøj1.059 kr1.059 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.061,25 kr1.061,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura i 154 dage. Laveste pris i perioden er 794 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.061,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 979 kr.

Den nuværende pris på 1.059 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 1422 Service Buks 4-vejs stretch - Mørk Marineblå/Sort Herre - Mørk Marineblå/Sort / C146 | Servicebukser | BLÅKLÄDER | Cordura de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.059 kr265 kr (33%)
9. maj 2026794 kr265 kr (25%)
8. maj 20261.059 kr265 kr (33%)
3. maj 2026794 kr265 kr (25%)
3. apr. 20261.059 kr2,25 kr (0%)
23. jan. 20261.061,25 kr37,5 kr (4%)
1. jan. 20261.023,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret