Gå til hovedindhold

Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml

BjörkShampoo og balsamEAN: 7350087630229
Pris fra 112,95 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 76,05 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bjork HOJD Volume Shampoo 300 ml
-40%112,95 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bjork HOJD Volume Shampoo 300 ml billede

Produktinformation

Volumengivende shampoo til tyndt, fint og livløst hår. Formulering med vitamin B5 og birketræekstrakt, som giver volumen, fylde og elasticitet. Styrker hårets struktur og har en beroligende effekt på hovedbunden. Har en luksuriøs, blomstrende duft med str...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bjork
EAN: 7350087630229
Varenr.: 125164
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Björk Höjd Shampoo (300ml)
-40%113 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Björk Höjd Shampoo (300ml) billede

Produktinformation

Volumengivende shampoo til tyndt, fint og livløst hår. Skånsom formel med vitamin B5, som giver håret fylde, volumen og ekstra elasticitet. Den styrker hårets struktur, modvirker krus og tilfører glans. Indeholder birkeekstrakt, som har en beroligende effekt på hovedbunden. Eksklusiv og blomstret duft med et strejf af passionsfrugt og æble. Farvebevarende, vegansk og fremstillet i Sverige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Björk
Kategori: Shampoo
Vægt: 368g
Artikel nr.: 373004
EAN: 7350087630229
Varenr.: B050197
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Björk Højd Volume Shampoo 300 ml
-30%132 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Björk Hôjd Volumizing Shampoo 300 ml
135 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Björk HÖJD Volume Shampoo 300 ml
189 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Björk HÖJD Volume Shampoo - 300 ml
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk112,95 kr112,95 krKøb
2Bangerhead DK113 kr113 krKøb
3Cocopanda DK132 kr132 krKøb
4Beautycos DK135 kr164 krKøb
5Lyko DK189 kr189 krKøb
6NordicFeel DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml

PriceData har fulgt prisen på Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 112,95 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 112,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Björk HÖJD Shampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026112,95 kr
30. maj 2026113 kr
9. maj 2026112,95 kr
8. maj 2026113 kr
24. apr. 2026112,95 kr
23. apr. 2026113 kr
10. apr. 2026112,95 kr14,05 kr (11%)
9. apr. 2026127 kr14,05 kr (12%)
8. apr. 2026112,95 kr22,05 kr (16%)
4. mar. 2026135 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret