Gå til hovedindhold

Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml

BjörkShampoo og balsamEAN: 7350087630212
Pris fra 128,95 krtil 302,4 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 173,45 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126,95 kr 15. maj

Sammenlign priser på Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 128.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bjork FUKT Hydrating Conditioner 250 ml
-32%128,95 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bjork FUKT Hydrating Conditioner 250 ml billede

Produktinformation

Björk FUKT Hydrating Conditioner er en fugtgivende balsam til tørt, kruset og farvet hår. Med en nærende formel med birketræekstrakt, arganolie og solsikkeolie, som fugter, forbedrer hårkvaliteten, beroliger hovedbunden og giver en silkeblød følelse. Den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bjork
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 7350087630212
Varenr.: 125161
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Björk Fukt Conditioner (250ml)
-32%129 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Björk Fukt Conditioner (250ml) billede

Produktinformation

En fugtgivende balsam til tørt, kruset og farvet hår, der gør håret lettere at rede ud. En plejende og skånsom formel med arganolie og solsikkeolie, som hjælper med at bevare fugt, tilfører glans og forbedrer hårets kvalitet. Indeholder også birkeekstrakt, som har en beroligende effekt på hovedbunden. Eksklusiv og blomstret duft med et strejf af vanilje. Farvebevarende, vegansk og fremstillet i Sverige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Björk
Kategori: Balsam
Vægt: 275g
Artikel nr.: 373001
EAN: 7350087630212
Varenr.: B050194
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Björk FUKT Hydrate Conditioner 250 ml
189 kr
Til butik
Björk FUKT Hydrate Conditioner 250 ml billede

Produktinformation

En fugtgivende balsam til tørt, kruset og farvet hår, der gør håret lettere at rede ud. En plejende og skånsom formel med arganolie og solsikkeolie, som hjælper med at bevare fugt, tilfører glans og forbedrer hårets kvalitet. Indeholder også birkeekstrakt, som har en beroligende effekt på hovedbunden. Eksklusiv og blomstret duft med et strejf af vanilje.Farvebevarende, vegansk og fremstillet i Sverige.Anvendelse:Påfør produktet i nyvasket og fugtigt hår. Kram overflødigt vand ud, og massér produktet ind i håret. Lad det virke i 1-3 min. Skyl det ud. Björk FUKT Hydrate Conditioner 250 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Björk
Kategori: Balsam
Størrelse: 250.000000000
Artikel nr.: 373001
EAN: 7350087630212
Varenr.: 1505-102-0250
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml
-20%302,4 kr
Før 378 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk128,95 kr128,95 krKøb
2Bangerhead DK129 kr129 krKøb
3Lyko DK189 kr189 krKøb
4NordicFeel DK302,4 kr302,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml

PriceData har fulgt prisen på Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 126,95 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 170 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 128,95 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Björk FUKT Schampoo & Conditioner 300 ml + 250 ml - 550 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026128,95 kr
30. maj 2026129 kr
22. maj 2026128,95 kr1,95 kr (2%)
20. maj 2026127 kr
15. maj 2026126,95 kr
14. maj 2026127 kr
9. maj 2026126,95 kr1 kr (1%)
8. maj 2026127,95 kr42,05 kr (25%)
6. maj 2026170 kr34 kr (25%)
5. maj 2026136 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret