Gå til hovedindhold

Boligcenter Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm

BoligcenterHavemøbelsætEAN: 8721102485916
Pris fra 3.199 krtil 4.649 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.450 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3199 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Spisebordssæt til haven 5 dele med hynder polyrattan sort
-33%3.199 kr
Før 4.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 5 dele med hynder polyrattan sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Justerbart ryglæn og fodstøtte: Havestolen er forsynet med et håndtag. Du kan justere ryglænet og fodstøtten, som du ønsker, ved at trække i håndtaget.Bordplade i glas: Havebordets top er fremstillet af stærkt og holdbart hærdet glas, så den er let at rengøre med en fugtig klud. Den giver desuden dit uderum et elegant præg.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes. Ryghynderne har en strop bagpå, så de nemt kan fastgøres til stolen. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkrævet: JaHvilestol med foden op:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålSiddemål: 56 x 59 x 92 cm (B x D x H)Liggemål: 56 x 83 x 85 cm (B x D x H)Sædemål: 49 x 50,5 cm (B x D)Sædehøjde fra gulvet: 44 cmArmlænets højde fra jorden: 63 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, stål, hærdet glasMål: 150 x 90 x 75 cm (L x B x H)Hynde:Farve: CremefarvetMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: Skum

Produktspecifikationer

Kategori: Havemøbelsæt
Vægt: 65g
EAN: 8721102485916
Varenr.: 1270396
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Spisebordssæt til haven 5 dele med hynder polyrattan sort
-33%3.219 kr
Før 4.769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spisebordssæt til haven 5 dele med hynder polyrattan sort billede

Produktinformation

Dette spisebordssæt til haven er et glimrende valg til udendørs spisning eller afslapning i haven eller på terrassen. Slidstærkt materiale: PE-rattan, også kendt som polyrattan, er et stærkt syntetisk materiale, der ikke kræver meget vedligeholdelse, og det ligner naturlig rattan. Det er let i vægt, nemt at rengøre, og det anvendes ofte til udendørs møbler grundet dets holdbarhed og vejrbestandige egenskaber.Justerbart ryglæn og fodstøtte: Havestolen er forsynet med et håndtag. Du kan justere ryglænet og fodstøtten, som du ønsker, ved at trække i håndtaget.Bordplade i glas: Havebordets top er fremstillet af stærkt og holdbart hærdet glas, så den er let at rengøre med en fugtig klud. Den giver desuden dit uderum et elegant præg.Komfortabel siddeoplevelse: Dette havemøbelsæt leveres med tykt polstrede hynder og giver en komfortabel siddeoplevelse.Aftagelige og vaskbare betræk: Disse sædehynder er forsynet med aftagelige betræk, så de nemt kan vaskes og vedligeholdes. Ryghynderne har en strop bagpå, så de nemt kan fastgøres til stolen. Godt at vide:Vi anbefaler, at du beskytter dine udendørs møbler med et vandtæt overtræk for at sikre, at de forbliver smukke. UV-resistentMontering/samling påkrævet: JaHvilestol med foden op:Farve: SortMateriale: Polyrattan, pulverlakeret stålSiddemål: 56 x 59 x 92 cm (B x D x H)Liggemål: 56 x 83 x 85 cm (B x D x H)Sædemål: 49 x 50,5 cm (B x D)Sædehøjde fra gulvet: 44 cmArmlænets højde fra jorden: 63 cmMaks. bæreevne (pr. sæde ): 110 kgBord:Farve: SortMateriale: Polyrattan, stål, hærdet glasMål: 150 x 90 x 75 cm (L x B x H)Hynde:Farve: CremefarvetMateriale, parasoldug: Stof (100 % polyester)Fyldmateriale, sædehynde: SkumFyldmateriale, ryghynde: BomuldsfibreMål, sædehynde: 48 x 50 x 3 cm (B x D x T)Mål, ryghynde: 70 x 48 x 10 cm (L x B x T)Pakken indeholder:4 x havestol med foden op1 x havebord4 x sædehynde med aftageligt og vaskbart betræk4 x ryghynde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Havemøbelsæt
Materiale: pe rattan and glass
Vægt: 65g
EAN: 8721102485916
Varenr.: 1270396
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm
4.649 kr
Til butik
Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm billede

Produktinformation

Beskrivelse Forvandl din have, terrasse eller altan til et hyggeligt udendørs opholdsrum med dette elegante og funktionelle bistrosæt i sort polyrattan. Det komplette 3-dels sæt skaber den perfekte stemning for afslapning og samvær under åben himmel. Dett...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Havemøbelsæt
Størrelse: 150 x 90 x 75 cm
EAN: 8721102485916
Varenr.: 56893573235037

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
2Livera DK3.219 kr3.288 krKøb
3BoligRetning4.649 kr4.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm

PriceData har fulgt prisen på Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.199 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 3.809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.735 kr.

Den nuværende pris på 3.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bistrosæt Til Haven 3 Dele Med Hynder Polyrattan Sort - 4 / pe rattan and glass / 150 x 90 x 75 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20263.199 kr200 kr (6%)
4. maj 20263.399 kr410 kr (11%)
3. maj 20263.809 kr410 kr (12%)
1. maj 20263.399 kr410 kr (11%)
30. apr. 20263.809 kr210 kr (6%)
28. apr. 20263.599 kr200 kr (5%)
24. apr. 20263.799 kr10 kr (0%)
16. apr. 20263.809 kr10 kr (0%)
9. apr. 20263.799 kr10 kr (0%)
8. apr. 20263.809 kr110 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret