Gå til hovedindhold

Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A

BissellTæpperensereEAN: 0011120231977
Pris fra 1.799 krtil 2.709 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 910 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BISSELL ProHeat 2X Revolution 1858N Støvsuger Opret
1.799 kr
Til butik
BISSELL ProHeat 2X Revolution 1858N Støvsuger Opret billede

Produktinformation

BISSELL ProHeat 2X Revolution 1858N - Støvsuger - opret - uden pose

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1858N
EAN: 0011120231977
Varenr.: 993262943
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bissell ProHeat 2X Revolution
1.906 kr
Til butik
Bissell ProHeat 2X Revolution billede

Produktinformation

BISSELL ProHeat 2X Revolution tæpperenser er en kraftfuld og letvægtig maskine, der er nem at manøvrere og leverer professionelle resultater - uden behov for at leje en rengøringsmaskine. De dobbelte DirtLifter PowerBrushes kombineret med Heatwave Technology arbejder effektivt for at fjerne snavs og pletter fra dit tæppe. Deep Clean Mode sikrer en dybdegående rengøring, mens Express Clean Mode giver en hurtig og nem rengøring, der tørrer på cirka en time, så både du og dine kæledyr hurtigt kan bruge gulvet igen. Det lette design og den lavprofilerede fod gør det nemt at navigere rundt om og under møbler.

Produktspecifikationer

Mærke: Bissell
Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: 1858N
EAN: 0011120231977
Varenr.: 2680004
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BISSELL Tæpperenser Revolution (2x ProHeat)
-32%2.149 kr
Før 3.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BISSELL Tæpperenser Revolution (2x ProHeat) billede

Produktinformation

Revolution ProHeat 2x, The BISSELL ProHeat 2X Revolution tæpperenser er en kraftfuld, letvægts og tæpperenser der er nem at manøvrere med, det giver professionelle resultater uden at skulle leje rengøringsmaskine. Dual DirtLifter® PowerBrushes kombineret med Heatwave Technology® arbejder for at fjerne snavs og pletter fra dit tæppe. Deep Clean Mode giver kraftfuld rengøring.*, Express Clean Mode tilbyder hurtig og nem rengøring, der tørrer efter cirka en time** så du og dine kæledyr kan komme tilbage på gulvet. Letvægts-design og lavprofil fod gør det let at manøvrere rundt og under møbler. Kraftfuld letvægts og tæpperenser der er nem at manøvrere med, det giver professionelle resultater, Opvarmet rengøring giver altid optimal rengøringsydelse, Kraftfuld surround suction™, der giver en tørretid på 1 time, Brugerdefineret rengøring giver dig mulighed for at vælge den korrekte tilstand til rengøringsopgaven, Slange og mundstykker inkluderet for all-over gulvrengøring, Separat vandtank med stor kapacitet betyder, at du altid vasker i rent vand, Tanken er let at fjerne, for nem påfyldning / tømning, Aftageligt frontmundstykke og lavprofil fod, 8cm hård pletbørste og 236 ml professionel tæppeprøve formel inkluderet, Specifikationer, Rengøringsflader Tæpper, Område tæpper, Møbelpolstringer, Bilinteriør, Trapper, Madrasser, og mere, Farve Titanium, Effekt / Strøm 800 W, Automatisk slangeforlængelse Nej, Cleanshot Nej, Rentvandsbeholder kapacitet (L) 3.7 L, Ledningslængde 7.0 m, Smudsvandstank kapacitet (L) 3.7 L, Kant til kant rengøring Ja- kantbørste, Gulvmundstykke bredde 28 cm, Slangelængde (m) 2.1 m, Støjniveau 82 dB(A), Indbygget/Mundstykker klar til brug Ja, Husdyr hårkurv Nej, Aftagelig gulvmundstykke Ja, Roterende powerbrush Ja - 2x 5 børsteruller, Surround sugemundstykke Ja, Tank system Tank-over-tank, 8 cm hård pletbørste, sprøjte sprækkemundstykke, Aftagelig vandtank Ja, Inkluderet i kassen, Trial størrelse dybde rengøring + antibakteriel formel; Trial størrelse professionel formel; Tough Stain Tool; 2 i 1 sprøjte sprækkemundstykke; Slange og tilbehør taske, brugervejledning og Wash&Protect Formula 236ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Bissell
Kategori: Gulv støvsuger
EAN: 0011120231977
Varenr.: 38-91931
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BISSELL ProHeat 2X Revolution 1858N - Støvsuger - opret - uden pose
2.215 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BISSELL ProHeat 2X Revolution 1858N Støvsuger Opret
2.679 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A
2.709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.799 kr1.799 krKøb
2Proshop DK1.906 kr1.906 krKøb
3Teknikproffset DK2.149 kr2.228 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.215 kr2.215 krKøb
5Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb
6InkClub DK2.709 kr2.709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.799 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 2.429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.045 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Bissell Bissell Tæpperenser ProHeat 2X Revolution 11120231977 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.799 kr8 kr (0%)
20. maj 20261.807 kr8 kr (0%)
19. maj 20261.815 kr8 kr (0%)
18. maj 20261.823 kr8 kr (0%)
17. maj 20261.831 kr8 kr (0%)
16. maj 20261.839 kr8 kr (0%)
15. maj 20261.847 kr8 kr (0%)
14. maj 20261.855 kr8 kr (0%)
13. maj 20261.863 kr8 kr (0%)
12. maj 20261.871 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret