Gå til hovedindhold

Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv

BissellEAN: 0011120245165
Pris fra 1.613 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.603 kr 22. maj

Sammenlign priser på Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1613 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N Støvsuger Stav 32W Sort/sølv/bosanova-blå
1.613 kr
Til butik
BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N Støvsuger Stav 32W Sort/sølv/bosanova-blå billede

Produktinformation

BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N - Støvsuger - stav - uden pose - sort/sølv/bosanova-blå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2225N
EAN: 0011120245165
Varenr.: 993556613
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N - Støvsuger - stav - uden pose - sort/sølv/bosanova-blå
1.737 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bissell Stangstøvsuger CrossWave Pet Pro
1.737 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv
-14%1.799 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv
-14%1.819 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.613 kr1.613 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.737 kr1.737 krKøb
3Proshop DK1.737 kr1.737 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv

PriceData har fulgt prisen på Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv i 123 dage. Laveste pris i perioden er 1.603 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 3.260 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.877 kr.

Den nuværende pris på 1.613 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Støvsuger og gulvvasker BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N, posefri, 0,62 l, 560 W, sort/blå/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.613 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.614 kr4 kr (0%)
30. maj 20261.610 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.609 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.610 kr3 kr (0%)
24. maj 20261.607 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.605 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.603 kr5 kr (0%)
17. maj 20261.608 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.607 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret