Gå til hovedindhold

Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml

Pris fra 189 krtil 218 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 11. maj

Sammenlign priser på Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml
-21%189 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml billede

Produktinformation

Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk SPF 50+ 200ml

Produktspecifikationer

Mærke: biotherm
Kategori: Solcreme & Solbeskyttelse
EAN: 3614273490566
Varenr.: 3614273490566
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Waterlover Hydration Sunmilk Spf50+ (200ml)
-26%195 kr
Før 264 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50+ 200 ml
202 kr
Til butik
Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50+  200 ml billede

Produktinformation

Hvornår skal jeg bruge Waterlover Hydrating Sunmilk SPF50? Påfør Waterlover Hydrating Sunmilk 20 minutter, før du går ud i solen. Påfør et nyt lag med jævne mellemrum (mindst hver anden time) for at opretholde en god beskyttelse mod solen - især hvis du har badet, svedt eller tørret dig med et håndklæde. Hvordan bruger jeg Waterlover Hydrating Sunmilk SPF50? Undgå at opholde dig i solen, når den er stærkest. Undgå at påføre solcreme omkring øjnene. Hvis produktet kommer i kontakt med øjnene, skal du straks skylle med rigeligt vand. Gentag påføringen af solcreme to gange! Du får en bedre beskyttelse, hvis du smører dig ind to gange med ca. 20 minutters mellemrum, før du går ud i solen. Det øger mængden af solcreme og sikrer, at der er færre svært tilgængelige steder, der ikke er dækket af solcreme. Bed nogen om at hjælpe dig med at smøre dig ind på ryggen. Biotherm Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50+ 200 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Til kroppen
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: LD0309
EAN: 3614273490566
Varenr.: 2060-590-0200
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Waterlover Hydrating Sunmilk SPF50 200 ml
218 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk189 kr189 krKøb
2Bangerhead DK195 kr195 krKøb
3Lyko DK202 kr202 krKøb
4NordicFeel DK218 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Biotherm - Waterlover Hydrating Sun Milk SPF50 + - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026189 kr18 kr (11%)
26. maj 2026171 kr3 kr (2%)
23. maj 2026174 kr7 kr (4%)
14. maj 2026167 kr16 kr (11%)
12. maj 2026151 kr8 kr (6%)
11. maj 2026143 kr8 kr (5%)
6. maj 2026151 kr8 kr (5%)
30. apr. 2026159 kr8 kr (5%)
25. apr. 2026151 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026153 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret