Gå til hovedindhold

Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml)

BiothermKropsshampooEAN: 3605540501214
Pris fra 123 krtil 200 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Biotherm Lait De Douche Cleansing Shower Milk
123 kr
Til butik
Biotherm Lait De Douche Cleansing Shower Milk billede

Produktinformation

Shower Milk, With Citrus Essences, 200 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3605540501214
EAN: 3605540501214
Varenr.: 2942988
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Biotherm Lait De Douche Cleansing Shower Milk 200ml
140 kr
Til butik
Biotherm Lait De Douche Cleansing Shower Milk 200ml billede

Produktinformation

Biotherm Lait de Douche är en återfuktande duschgel för alla hudtyper. Den tvålfria formulan innehåller närande oljor som skyddar torr hud. Kroppen rengörs och återfuktas omedelbart och citrusessensen ger en fräsch doft.

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Bad & brusecreme
EAN: 3605540501214
Varenr.: C02484
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml)
-23%160 kr
Før 208 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml) billede

Produktinformation

Lait de Douche er en fugtgivende shower gel til alle hudtyper. Den sæbefrie formel indeholder nærende olier, som beskytter tør hud. Kroppen rengøres og genfugtes øjeblikkeligt, og citrusessencen giver en frisk duft. *OBS! På billedet ses produktets nye emballage. Biotherms produkter gennemgår i øjeblikket emballageskift, og derfor kan det i en periode variere hvilken produktemballage, du får leveret ved køb.

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Shower gel
Vægt: 231g
Artikel nr.: L66075
EAN: 3605540501214
Varenr.: B007599
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk 200ml
-30%165 kr
Før 237 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk 200 ml
170 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk 200 ml
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK123 kr162 krKøb
2Teknikproffset DK140 kr189 krKøb
3Bangerhead DK160 kr160 krKøb
4Cocopanda DK165 kr165 krKøb
5NordicFeel DK170 kr170 krKøb
6Lyko DK200 kr200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml)

PriceData har fulgt prisen på Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Biotherm Lait Corporel Moisturizing Shower Milk (200 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026123 kr3 kr (2%)
27. maj 2026126 kr3 kr (2%)
24. maj 2026123 kr3 kr (2%)
23. maj 2026126 kr3 kr (2%)
21. maj 2026123 kr9 kr (7%)
20. maj 2026132 kr2 kr (1%)
19. maj 2026134 kr11 kr (9%)
18. maj 2026123 kr1 kr (1%)
17. maj 2026124 kr8 kr (6%)
16. maj 2026132 kr9 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret