Gå til hovedindhold

BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML

BiothermParfume og eau de cologneEAN: 3367729021066
Pris fra 121 krtil 164 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 8. apr.

Sammenlign priser på BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML
121 kr
Til butik
BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML billede

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 12
Artikel nr.: 3367729021066
EAN: 3367729021066
Varenr.: 3754455
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Biotherm Homme 48H Day Control Deo Stick - 50 ml
135 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Biotherm Homme Day Control 48H Protection Deodorant Stick 50 ml
-25%146,25 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Day Control Homme Stick 50 ml
147 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Homme Day Control Stick (50 ml)
-23%148 kr
Før 191 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Biotherm Homme Day Control Deodorant Stick 50 ml
149 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm Homme Deodorant 48H Day Control Protection Stick 50ml
-20%152 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Biotherm Homme 48h Day Control Dst 50ml
-36%159 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm - Homme Day Control Antiperspirant Deo Stick - 50 ml
-16%159 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Homme 48H Day Control Deostick - 50 ml
164 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK121 kr160 krKøb
2Proshop DK135 kr174 krKøb
3NiceHair.dk146,25 kr146,25 krKøb
4Lyko DK147 kr147 krKøb
5Bangerhead DK148 kr148 krKøb
6EauDeParfum.dk149 kr149 krKøb
7Cocopanda DK152 kr152 krKøb
8Teknikproffset DK159 kr208 krKøb
9BilligParfume.dk159 kr159 krKøb
10NordicFeel DK164 kr164 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML

PriceData har fulgt prisen på BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for BIOTHERM HOMME DAY CONTROL DEODORANT 48H Antiperspirant STICK 50ML de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026121 kr14 kr (10%)
31. maj 2026135 kr8 kr (6%)
30. maj 2026127 kr1 kr (1%)
29. maj 2026126 kr9 kr (7%)
26. maj 2026135 kr14 kr (12%)
25. maj 2026121 kr14 kr (10%)
22. maj 2026135 kr12 kr (10%)
21. maj 2026123 kr12 kr (9%)
20. maj 2026135 kr14 kr (12%)
18. maj 2026121 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret