Gå til hovedindhold

Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml

BiothermAnsigtsrensEAN: 3614270254215
Pris fra 279 krtil 410 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 131 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237 kr 31. maj

Sammenlign priser på Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml
279 kr
Til butik
Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse
EAN: 3614270254215
Varenr.: 3614270254215
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Biotherm Homme Aquapower 72H Cream 50ml
-13%287 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biotherm Homme Aquapower 72H Cream 50ml billede

Produktinformation

Biotherm Aquapower 72H Gel-Cream är en återfuktande dagcreme för män. Passar alla hudtyper och åldrar. Innehåller algen Life PlanktonTM hämtad från varma termalkällor i Frankrike. Aquapower är hudvård särskilt utvecklad för män som omedelbart släcker hudens törst. Huden blir fräsch och mjukgörs i upp till 72 timmar. Huden mjukgörs och känns omedelbart uppfriskad. Resultatet är en exceptionellt fräsch känsla. Huden genomfuktas och får näring, som om den har fått nytt liv. Användning: Appliceras dagligen i hela ansiktet, efter rakning eller enbart som en daglig fuktprodukt då huden känns torr och stram.

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Dagcreme
EAN: 3614270254215
Varenr.: C04560
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Biotherm Homme Aquapower 72H
298 kr
Til butik
Biotherm Homme Aquapower 72H billede

Produktinformation

Biotherm Homme Aquapower 72H, 50 ml Denne ansigtscreme til mænd er beriget med en masse fugt og beskyttelse, som øjeblikkeligt vil styrke huden og give en frisk og blød fornemmelse. Indeholder Biotherms ikoniske Life Plankton ekstrakt som udover at give fugt, vil forebygge aldringstegn. Cremen har en mild og maskulin duft.

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3614270254215
EAN: 3614270254215
Varenr.: 2889247
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Biotherm Aquapower 72H Moisturizing Gel-Cream 50 ml
-25%307,5 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm Aquapower 72H Moisturizing Gel-Cream 50ml
-20%315 kr
Før 394 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Aquapower 72H Moisturizing Gel-Cream (50 ml)
-24%328 kr
Før 430 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm - Homme Aquapower 72H Moisturizing Gel Cream - 50 ml
-16%345 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Aquapower 72H Gel-Cream 50 ml
365 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Biotherm Homme Aquapower Moisturizing 72h Cream 50 ml
400 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Aquapower 72H Moisturizing Gel-Cream 50 ml
410 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix279 kr279 krKøb
2Teknikproffset DK287 kr336 krKøb
3Proshop DK298 kr337 krKøb
4NiceHair.dk307,5 kr307,5 krKøb
5Cocopanda DK315 kr315 krKøb
6Bangerhead DK328 kr328 krKøb
7BilligParfume.dk345 kr345 krKøb
8NordicFeel DK365 kr365 krKøb
9EauDeParfum.dk400 kr400 krKøb
10Lyko DK410 kr410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml

PriceData har fulgt prisen på Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Biotherm homme aquapower cream 72H moisturizing & intense freshness 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026279 kr38 kr (16%)
2. jun. 2026241 kr4 kr (2%)
31. maj 2026237 kr7 kr (3%)
30. maj 2026244 kr28 kr (10%)
28. maj 2026272 kr20 kr (8%)
24. maj 2026252 kr14 kr (5%)
23. maj 2026266 kr8 kr (3%)
14. maj 2026274 kr8 kr (3%)
12. maj 2026266 kr14 kr (6%)
6. maj 2026252 kr22 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret