Gå til hovedindhold

Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml

BiothermLotion og fugtighedscremeEAN: 3614274472592
Pris fra 270 krtil 350 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 234 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 270 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Collagen FIT Body Cream (200 ml)
-29%270 kr
Før 382 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biotherm Collagen FIT Body Cream (200 ml) billede

Produktinformation

En rig, intenst fugtgivende kropscreme, der giver op til 100 timers fugt* Designet til at styrke og opstramme huden i 5 vigtige kropsområder, den blødgør og nærer huden for et synligt sundere og mere strålende udseende. Når vi ældes, mister huden elasticitet og fugt. Collagen Fit Body Cream er specielt formuleret til at modvirke disse tegn. Beriget med Biotech Plankton™, kollagenpeptidfraktioner, Biotech Ceramide og lyserøde perler hjælper den med at tone, udglatte og lysne huden. Biotech Plankton™: Denne Biotherm-eksklusive ingrediens er rig på 35 næringsstoffer og hjælper med at få din hud til at se yngre, stærkere og sundere ud. Collagen Peptide Fractions: To kollagen-byggesten: tripeptid og tetrapeptid. Biotech Ceramide: Hudidentisk ceramid-3 er det vigtigste ceramid i hudbarrieren og bidrager til en mere fugtet hud. *Instrumentel test Strammer huden op på 5 kropsområder: -28 % slaphed på armene** -26 % slaphed på taljen** - +34 % forbedret udseende på hofter** - +30% forbedret udseende på lårene** - +28% forbedret udseende på balderne** **Selvevalueringstest på 120 kvinder efter 8 uger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Body lotion
0
Artikel nr.: LF6312
EAN: 3614274472592
Varenr.: B097869
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Biotherm Collagen Fit Firming Body Cream 200 ml
-25%270 kr
Før 360 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biotherm Collagen Fit Firming Body Cream 200 ml billede

Produktinformation

Biotherm Collagen Fit Firming Body Cream er en rig, intenst fugtgivende kropscreme, der giver op til 100 timers fugt*. Den er designet til at styrke og opstramme huden. Derudover blødgør og nærer den huden for et synligt sundere og mere strålende udseende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 3614274472592
Varenr.: 118265
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm Collagen Fit Body Cream 200ml
-20%276 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Collagen FIT Body Cream 200 ml
292 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Collagen Fit Body Cream 200 ml
337 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK270 kr270 krKøb
2NiceHair.dk270 kr270 krKøb
3Cocopanda DK276 kr276 krKøb
4Lyko DK292 kr292 krKøb
5NordicFeel DK337 kr337 krKøb
6EauDeParfum.dk350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml i 165 dage. Laveste pris i perioden er 234 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 270 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Biotherm Collagen Fit Intensiv Hydra Body Cream 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026270 kr6 kr (2%)
30. maj 2026276 kr6 kr (2%)
29. maj 2026270 kr6 kr (2%)
28. maj 2026276 kr7 kr (3%)
27. maj 2026269 kr7 kr (3%)
26. maj 2026276 kr6 kr (2%)
23. maj 2026270 kr6 kr (2%)
21. maj 2026276 kr6 kr (2%)
18. maj 2026270 kr20 kr (7%)
17. maj 2026290 kr20 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret