Gå til hovedindhold

Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk

BiothermLotion og fugtighedscremeEAN: 3614274671704
Pris fra 113 krtil 140 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Biotherm Aquasource Vitamin Glow Gel 30 ml
-29%113 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biotherm Aquasource Vitamin Glow Gel 30 ml billede

Produktinformation

Biotherm Aquasource Vitamin Glow Gel er en 5% vitaminberiget fugtighedscreme, der lover at give glowy hud på kun 2 uger.* Den indeholder en forfriskende citrusduft, der vækker huden ved påføring og giver et revitaliserende boost. Cremen har en let og sens...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
EAN: 3614274671704
Varenr.: 119278
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Biotherm Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30ml
-31%116 kr
Før 167 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Biotherm Aquasource Vitamin Glow Gel Tube (30 ml)
-22%116 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biotherm Aquasource Vitamin Glow Gel Tube (30 ml) billede

Produktinformation

5% vitaminberiget fugtighedscreme der giver glowy hud på kun 2 uger* *Klinisk vurdering af 41 personer efter 29 dages brug. Den forfriskende citrusduft vækker huden ved påføring og giver et revitaliserende boost. En sensuel, let formel med en usynlig finish på huden. 95 %** af kvinderne oplevede, at konsistensen ikke efterlod en fedtet film på huden, hvilket giver en naturlig glød og lader huden ånde. Den hurtigt-absorberende tekstur fugter huden fra første brug***. **Selvvurdering på 55 kvinder efter 56 dage. ***Instrumental test. 2500 mg B3-vitamin: B3-vitamin, også kendt som niacinamid, er et vandopløseligt stof af nicotinsyre, et nødvendigt element for, at kroppen kan fungere korrekt. Det er velkendt for at modvirke urenheder, give en mere jævn hudtone og have en beroligende effekt. Biotech Plankton™: Biotherms eksklusive Biotech Plankton™, der er fyldt med 35 essentielle næringsstoffer, hjælper med at fremme en sundere hud. En let konsistens, der forvandles til vand for hurtigt at fugte huden og efterlade en følelse af friskhed. Denne gel efterlader en usynlig finish på huden. En lys, forfriskende duft med livlige topnoter af citrus og blomstrede trænoter blandet med en delikat hjertenote af blomstrede trænoter og en varm, moskusagtig basenote. MERE END FUGT, SYNLIGE RESULTATER FOR EN SUND GLØD: Glowy hud og 48 timers fugt* Op til -30% færre ujævnheder** Reducerede mørke pletter +28% mere jævn hudtone** *Kosmetoklinisk test på 44 personer efter 14 dages brug. **Klinisk vurdering på 41 personer efter 29 dages brug. Efter 4 uger*: 84 % af kvinderne oplevede en sundere og mere strålende hud 94 % af kvinderne var enige i, at konsistensen var let og blev absorberet hurtigt. 84 % af kvinderne følte, at deres hud føltes blødere 84 % af kvinderne oplevede en ensartet og klar hud *Selvvurdering af 55 kvinder efter 28 dage. I overensstemmelse med Biotherms Blue Commitments er Aquasource+ Vitamin Glow Gel fremstillet af 91 % ingredienser af naturlig oprindelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Biotherm
Kategori: Fugtning
0
Artikel nr.: LG1106
EAN: 3614274671704
Varenr.: B098982
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Biotherm Aquasource Vitamin Glow Gel Tube 30 ml
136 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk113 kr113 krKøb
2Cocopanda DK116 kr116 krKøb
3Bangerhead DK116 kr116 krKøb
4NordicFeel DK136 kr136 krKøb
5Lyko DK140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk

PriceData har fulgt prisen på Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Biotherm Aquasource+ Aquasource+ Vitamin Glow Gel 30 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026113 kr3 kr (3%)
29. maj 2026116 kr5 kr (5%)
28. maj 2026111 kr
27. maj 2026111,31 kr
25. maj 2026111 kr5 kr (4%)
20. maj 2026116 kr22 kr (16%)
17. maj 2026138 kr20 kr (17%)
16. maj 2026118 kr20 kr (14%)
15. maj 2026138 kr20 kr (17%)
14. maj 2026118 kr21,95 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret