Gå til hovedindhold

Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud

BiosymSundhed og skønhedEAN: 5705380168634
Pris fra 272,95 krtil 397 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 124,05 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud
-43%272,95 kr
Før 479,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) OmniOmega EPA-GLA+ kombinerer EPA fra fiskeolie med GLA fra natlyseolie eller havtorn i ét kompakt tilskud. EPA bidrager til hjertets normale funktion og normale triglycerider i blodet, mens GLA understøtter kroppens naturlige fedtsyrebalance. Denne udgave med 100 kapsler er ideel til at prøve produktet eller som kortvarig kur. Voksne: 2 kapsler dagligt i forbindelse med et måltid. Opbevares køligt. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for en varieret kost. Opbevares tørt og utilgængeligt for børn. Næringsindhold 2 kapsler: EPA (eicosapentaensyre) 330 mg, GLA (gamma-linolensyre) 90 mg, DHA (docosahexaensyre) 220 mg. Ingredienser: Fiskeolie koncentrat (EPA, DHA), havtornolie/natlyseolie (GLA), gelatine (kapsel), glycerol, antioxidant (tocopherol).

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: Kosttilskud
EAN: 5705380168634
Varenr.: 43118494712061
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BioSym OmniOmega EPA-GLA+ 220 kaps.
-40%274,95 kr
Før 459,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BioSym OmniOmega EPA-GLA+ 220 kaps. billede

Produktinformation

OmniOmega EPA-GLA+ fra Biosym indeholder en unik kombination af omega-3-6-7-9 fedtsyrer, der stammer fra fiskeolie, koldpresset hjulkroneolie og ekstra jomfruolivenolie. Dette produkt tilbyder mere end blot fiskeolie ved at inkludere essentielle fedtsyrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BioSym
Kategori: Omega/fiskeolie
EAN: 5705380168634
Varenr.: 54488
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
OmniOmega EPA-GLA+ - 220 kapsler
-31%299,95 kr
Før 433,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
OmniOmega EPA-GLA+ - 220 kapsler billede

Produktinformation

Biosyms OmniOmega EPA-GLA+ indeholder Omega-3-6-7-9 fedtsyrer i form af fiskeolie, koldpresset lægehjulkroneolie og ekstra jomfruolivenolie. OmniOmega EPA-GLA+ er derfor meget mere end bare en fiskeolie. Den indeholder nemlig essentielle fedtsyrer, som kr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biosym
Kategori: Omega 3-6-9
EAN: 5705380168634
Varenr.: 24893
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
OmniOmega EPA-GLA+ - 220 Kapsler - Biosym
314,95 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
OmniOmega EPA-GLA+, 220kap.
347,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
OmniOmega EPA-GLA+ - 220 kapsler
397 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Muscle House DK272,95 kr272,95 krKøb
2Helsegrossisten.dk274,95 kr274,95 krKøb
3Duft og Natur299,95 kr299,95 krKøb
4Signaturshop314,95 kr314,95 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk347,95 kr347,95 krKøb
6Økologisk-Supermarked397 kr397 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud i 169 dage. Laveste pris i perioden er 272,95 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 288,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 278 kr.

Den nuværende pris på 272,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Biosym OmniOmega EPA-GLA+ (100 kapsler) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026272,95 kr2 kr (1%)
7. apr. 2026274,95 kr2,05 kr (1%)
6. apr. 2026277 kr2,05 kr (1%)
5. feb. 2026274,95 kr2,05 kr (1%)
16. dec. 2025277 kr11,95 kr (4%)
15. dec. 2025288,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret