Gå til hovedindhold

Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml

BiodermaSolcremeEAN: 3701129803639
Pris fra 141 krtil 325 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 26. maj

Sammenlign priser på Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bioderma Photoderm Ultra Lotion SPF50+
141 kr
Til butik
Bioderma Photoderm Ultra Lotion SPF50+ billede

Produktinformation

Photoderm lotion ultra 50+ BIODERMA 200ml

Produktspecifikationer

Mærke: Bioderma
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3701129803639
EAN: 3701129803639
Varenr.: 3315225
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml
-25%243,75 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml billede

Produktinformation

Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ solcreme er en solcreme til både ansigt og krop, og kombinerer avanceret solbeskyttelse med skånsom pleje til hele familien. Med meget høj UVA/UVB-beskyttelse og BIODERMAs banebrydende SUN ACTIVE DEFENSE teknologi sty...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bioderma
Kategori: Sunscreen
EAN: 3701129803639
Varenr.: 116157
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF50+ 200 ml
325 kr
Til butik
Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF50+ 200 ml billede

Produktinformation

Lotion med meget høj solbeskyttelse til ansigt og krop. Til sensitiv hud; spædbørn (+12 måneder), børn, voksne, gravide, ammende kvinder og efter operation.- Meget høj solbeskyttelse, som fugter i op til 8 timer - Meget vand-, sved- og sandafvisende- Føles ikke klistret og efterlader ingen hvid hinde på hudenPhotoderm Lait ULTRA er BIODERMAs svar på solbeskyttelse til hele familien. Produktet har en meget høj UVA/UVB-beskyttelse og indeholder BIODERMAs SUN ACTIVE DEFENSE, som er en højteknologisk solbeskyttelsesteknologi, der styrker hudens selvbeskyttende kraft. Den eksklusive formel er udviklet til at blive på kroppen og er meget vand-, sved- og sandafvisende. Produktet danner en jævn og stabil film, der fastholder solfilteret på hudens overflade og begrænser spredningen af produktet i havet. Formuleret til at passe til hele familien, selv den mest sensitive hud. Høj hudtolerance. Testet under dermatologisk kontrol.Økobiologi er BIODERMAs unikke tilgang til permanent at bevare hudens sundhed. Ved at støtte og styrke hudens naturlige mekanismer hjælper BIODERMAs produkter huden med at tilpasse sig og drage fordel af sine egne ressourcer til at genoprette balancen.Anvendelse:Påfør generøst over hele kroppen før soleksponering. Påfør igen efter bad eller efter friktion, f.eks. frottering. Påfør på sund hud. Undgå kontakt med tekstiler. Hold babyer og småbørn væk fra direkte sollys. Tilskynd børn til at bære tøj. Overeksponering for solens stråler kan skade helbredet, selv ved brug af solbeskyttelse. Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF50+ 200 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bioderma
Kategori: Til ansigtet
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 54521
EAN: 3701129803639
Varenr.: 2728-157-0200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK141 kr180 krKøb
2NiceHair.dk243,75 kr243,75 krKøb
3Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bioderma Photoderm Lait ULTRA SPF 50+ 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026141 kr19 kr (16%)
2. jun. 2026122 kr1 kr (1%)
26. maj 2026121 kr20 kr (14%)
19. maj 2026141 kr1 kr (1%)
1. maj 2026140 kr4 kr (3%)
17. apr. 2026144 kr4 kr (3%)
9. apr. 2026140 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026139 kr49 kr (26%)
5. apr. 2026188 kr3 kr (2%)
24. mar. 2026191 kr1,68 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret