Gå til hovedindhold

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails

BiodermaLotion og fugtighedscremeEAN: 3701129804193
Pris fra 42 krtil 89 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair - 50ml
42 kr
Til butik
Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair - 50ml billede

Produktinformation

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair er en nærende håndcreme, der reparerer og beskytter tør og sensitiv hud. Beriget med lipider og antioxidanter hjælper den med at genskabe hudens naturlige barriere og efterlader hænder og negle bløde, fugtede og beroligede.

Produktspecifikationer

Mærke: Bioderma
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3701129804193
EAN: 3701129804193
Varenr.: 3320973
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bioderma - Atoderm Mains & Ongles Hand Cream - 50 ml
-45%49 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bioderma Atoderm Mains&Ongles, 50ml.
-38%49 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bioderma Atoderm Mains&Ongles, 50ml. billede

Produktinformation

Bioderma Atoderm Mains&Ongles 50ml er en nærende hånd- og neglecreme, der er designet til at pleje og beskytte tørre hænder og negle. Den unikke formel indeholder nærende ingredienser, der hjælper med at genopbygge og styrke hudens naturlige fugtbarriere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bioderma
Kategori: Bioderma
EAN: 3701129804193
Varenr.: BIODE0009
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra-nourishing Cream 50 ml
50 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails
52 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bioderma Atoderm Mains & Ongles Hand Cream 50 ml
-25%66,75 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bioderma Atoderm Mains & ongles 50 ml
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK42 kr81 krKøb
2BilligParfume.dk49 kr49 krKøb
3Brandshop49 kr49 krKøb
4CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
5Teknikproffset DK52 kr101 krKøb
6NiceHair.dk66,75 kr66,75 krKøb
7Lyko DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails

PriceData har fulgt prisen på Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails i 182 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair 50 ml Dry To Very Dry Hands And Nails de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202642 kr6 kr (13%)
30. maj 202648 kr6 kr (14%)
29. maj 202642 kr7 kr (14%)
23. maj 202649 kr7 kr (17%)
14. maj 202642 kr4 kr (9%)
13. maj 202646 kr3 kr (6%)
23. apr. 202649 kr1 kr (2%)
10. apr. 202648 kr1 kr (2%)
14. mar. 202649 kr1 kr (2%)
1. mar. 202648 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret