Gå til hovedindhold

None Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978

NoneLegetøjEAN: 5707400502206
Pris fra 290 krtil 399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bimini Top monteringsdele Skruer Og Plastbeslag 1 Bimini
290 kr
Til butik
Bimini Top monteringsdele Skruer Og Plastbeslag 1 Bimini billede

Produktinformation

Reservedele til Bimini top:Monteringsdele, skruer og plast beslag

Produktspecifikationer

Kategori: Bimini
Artikel nr.: 1152978
EAN: 5707400502206
Varenr.: 207154
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini
-19%322 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini billede

Produktinformation

Monteringsdele og beslag til Bimini-top Palby monteringssæt 1152978 indeholder skruer og plastbeslag til montering eller reparation af én Bimini-top. Sættet bruges til at udskifte knækkede plastbeslag eller rustne skruer på en eksisterende Bimini-top, ell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Biminitop
EAN: 5707400502206
Varenr.: 53936349577545
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK290 kr290 krKøb
2RenBåd.dk322 kr322 krKøb
3Anyparts399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978

PriceData har fulgt prisen på Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978 i 106 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Bimini top monteringsdele, skruer & plast beslag t/1 Bimini - 1152978 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026290 kr3,04 kr (1%)
12. maj 2026293,04 kr2,96 kr (1%)
11. maj 2026296 kr2,96 kr (1%)
8. maj 2026293,04 kr2,96 kr (1%)
28. apr. 2026296 kr6 kr (2%)
27. apr. 2026290 kr6 kr (2%)
26. apr. 2026296 kr6 kr (2%)
16. apr. 2026290 kr6 kr (2%)
23. feb. 2026296 kr73 kr (20%)
22. feb. 2026369 kr20 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret