Gå til hovedindhold

Nacon BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4

NaconVideospilkonsol – tilbehørEAN: 3499550381443
Pris fra 174 krtil 225 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 14. apr.

Sammenlign priser på BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4
174 kr
Til butik
BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Officially Licensed for PS4, headset, fuld størrelse, kablet, 3,5 mm jackstik, grøn, for Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 4 Pro, Sony PlayStation 4 Slim

Produktspecifikationer

Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: PS4OFHEADSETV3GR
EAN: 3499550381443
Varenr.: 2810676
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nacon - Ps4 Stereo Gaming Headset V3 - Grøn
209,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nacon PS4 Gaming Headset V3 - Grøn - Headset - Sony - GEEKD.dk
213 kr
Til butik
Nacon PS4 Gaming Headset V3 - Grøn - Headset - Sony - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at høre hver eneste skridt fra dine modstandere? 🎮 Er du træt af at misse vigtige lyde i dine favoritshooters? Med Nacon PS4 Gaming Headset V3 får du den krystalklare lydkvalitet, der kan gøre forskellen mellem sejr og nederlag. Dette solide h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nacon
Kategori: Gamer Headset
EAN: 3499550381443
Varenr.: 49694357258576
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NACON PS4 Gaming Headset V3 - Grøn - Headset - Sony
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK174 kr213 krKøb
2Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
3Geekd213 kr213 krKøb
4Teknikproffset DK225 kr274 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4

PriceData har fulgt prisen på BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4 i 133 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 174 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BigBen Interactive PS4/PS5 Gaming Headset V3 - Green - Wired Headset - Sony PlayStation 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026174 kr36 kr (26%)
9. maj 2026138 kr4 kr (3%)
14. apr. 2026134 kr4 kr (3%)
13. apr. 2026138 kr4 kr (3%)
3. apr. 2026134 kr4 kr (3%)
24. jan. 2026138 kr61,95 kr (31%)
22. jan. 2026199,95 kr25,95 kr (15%)
20. jan. 2026174 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret