Gå til hovedindhold

Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet

Sophie la GirafeBabylegetøjEAN: 3056562201208
Pris fra 125 krtil 219 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123 kr 28. maj

Sammenlign priser på Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VULLI Sophie la girafe kramtukas 3m+ So'pure 220120
125 kr
Til butik
VULLI Sophie la girafe kramtukas 3m+ So'pure 220120 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Bidelegetøj
Farve: 2
Artikel nr.: 220120
EAN: 3056562201208
Varenr.: 21446223
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sophie la Girafe So Pure Bidering m. Plantefarver
-31%130,14 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sophie la Girafe So Pure Bidering m. Plantefarver billede

Produktinformation

Udvidet bidering produceret af 100 % ren naturgummi og rene plantefarver. Overdelen er med det velkendte ansigt af Sophie la Girafe og med stor ring som gør det let at holde fast i giraffen. På ringen er påsat sjove figurer i dejlige farver som gør den e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bideringe
EAN: 3056562201208
Varenr.: shopify_DK_10412935545166_52753184883022
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sophie la Girafe So Pure Bidering m. Plantefarver
-20%151,96 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sophie la Girafe So Pure Bidering m. Plantefarver billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bideringe
EAN: 3056562201208
Varenr.: shopify_DK_11964482617684_51740374827348
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sophie la Girafe - Bidering
178,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
VULLI Sophie la girafe kramtukas 3m+ So'pure 220120
180 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sophie la Girafe Farvelægning af bidering (220120)
186 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Colo Rings Bidering
189,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sophie La Girafe - Coloring Bidering
189,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Colo Rings Bidering
189,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet
-9%199 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet
-8%219 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
2Mammashop.dk130,14 kr130,14 krKøb
3Loukrudt151,96 kr151,96 krKøb
4Kids-world.dk178,95 kr178,95 krKøb
5CompuMail DK180 kr180 krKøb
6Teknikproffset DK186 kr235 krKøb
7Pixizoo DK189,95 kr189,95 krKøb
8Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
9BabySam DK189,95 kr189,95 krKøb
10Boligcenter DK199 kr199 krKøb
11Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet

PriceData har fulgt prisen på Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 178,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bidering til baby - Sophie la girafe 220120, multifarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026125 kr1 kr (1%)
30. maj 2026124 kr1 kr (1%)
29. maj 2026125 kr2 kr (2%)
28. maj 2026123 kr1 kr (1%)
27. maj 2026124 kr1 kr (1%)
25. maj 2026123 kr1 kr (1%)
6. maj 2026124 kr4 kr (3%)
5. maj 2026128 kr23,96 kr (16%)
3. maj 2026151,96 kr27,96 kr (23%)
30. apr. 2026124 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret