Gå til hovedindhold

BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue

BIBSSavlesmækkeEAN: 5713795222889
Pris fra 116,21 krtil 154,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,74 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 20. maj

Sammenlign priser på BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 116.21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Try-it Collection - Baby Blue
-25%116,21 kr
Før 154,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bibs Try-it Collection - Baby Blue billede

Produktinformation

BIBS nye Try-it-Collection box tilbyder et samlet udvalg af alle BIBS Sutter, nipples og materialer. Med den nye Collection Box, kan babyer og forældre let teste alle BIBS sutter og slipper for alt besværet.

Produktspecifikationer

Mærke: Bibs
Kategori: BARNET SPISER, Sutter, Tilbud, Zero-stock
EAN: 5713795222889
Varenr.: shopify_ZZ_15471194145141_55970494579061
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue
-25%116,21 kr
Før 154,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue billede

Produktinformation

Den allersmarteste Try-It Collection fra BIBS. Måske den smarteste æske du nogensinde kommer til at investere i. For for din baby er en sut ikke nødvendigvis 'bare' en sut. Det vidste jeg ikke selv med mit første barn, og da jeg mente at tiden var inde t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: BIBS Try It
EAN: 5713795222889
Varenr.: shopify_DK_7255469883556_41948674228388
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue
-25%116,21 kr
Før 154,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: BIBS Try It
EAN: 5713795222889
Varenr.: shopify_DK_6874414088234_40362834362410
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Sutter - Try-it Collection - 4-Pak - Str. 1 - Baby Blue
154,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Try-it-collection, Str. 1 (0+ Mdr.), Baby Blue
154,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn116,21 kr116,21 krKøb
2Loukrudt116,21 kr116,21 krKøb
3Mammashop.dk116,21 kr116,21 krKøb
4Kids-world.dk154,95 kr154,95 krKøb
5Byhappyme Danmark154,95 kr154,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue

PriceData har fulgt prisen på BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue i 146 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 116,21 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for BIBS Try-It Collection - 4 Forskellige Sutter - Str. 1 - Baby Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026116,21 kr19,21 kr (20%)
20. maj 202697 kr1 kr (1%)
18. maj 202698 kr1 kr (1%)
15. maj 202697 kr1 kr (1%)
13. maj 202698 kr1 kr (1%)
12. maj 202697 kr1 kr (1%)
10. maj 202698 kr1 kr (1%)
8. maj 202697 kr1 kr (1%)
6. maj 202698 kr1 kr (1%)
5. maj 202697 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret