Gå til hovedindhold

BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum

BIBSSutterEAN: 5713795275502
Pris fra 66,45 krtil 89,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 23,5 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.45 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum
-26%66,45 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum billede

Produktinformation

2-Pak BIBS Supreme sut i størrelse 1. Smuk og ergonomisk silikonesut i retrostil. Supreme sutterne fra BIBS er udviklet og designet, så de er en fryd for øjet, mens de samtidig tager hensyn til dit lille barns tænder og kæber. Sutten er udviklet med luf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Silikone
EAN: 5713795275502
Varenr.: shopify_DK_15355789771092_55498913874260
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum
-26%66,45 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Silikone
EAN: 5713795275502
Varenr.: shopify_DK_15763304546638_59387486011726
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Supreme Silicone Baby Pink Plum Size 1 2stk
-26%75 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Supreme Sutter - Str. 2 - Symmetrisk - 2-pak - Baby Pink/Pl
89,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Supreme 2Pk Silicone Str 1 Baby Pink/Plum
89,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Supreme 2Pk Silicone Str 1 Baby Pink/Plum
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt66,45 kr66,45 krKøb
2Mammashop.dk66,45 kr66,45 krKøb
3Cocopanda DK75 kr75 krKøb
4Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
5Pixizoo DK89,95 kr89,95 krKøb
6BabySam DK89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum

PriceData har fulgt prisen på BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum i 121 dage. Laveste pris i perioden er 66,45 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 66,45 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BIBS Symmetrisk Supreme Sut - 2-Pak - Str. 1 - Silikone - Baby Pink/Plum de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202666,45 kr1,01 kr (1%)
25. maj 202667,46 kr1 kr (2%)
24. maj 202666,46 kr1 kr (1%)
6. maj 202667,46 kr1 kr (2%)
2. maj 202666,46 kr23,49 kr (26%)
7. mar. 202689,95 kr22,49 kr (33%)
21. feb. 202667,46 kr22,49 kr (25%)
3. feb. 202689,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret