Gå til hovedindhold

BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud

BIBSSutterEAN: 5713795249183
Pris fra 53 krtil 99,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 46,95 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Colour Latex Symmetric Sage Glow/Cloud Glow Size 2
-25%53 kr
Før 71 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Pacifier Colour Latex Symmetric Sage Glow/Cloud Glow Size 2 billede

Produktinformation

Pacifier Colour Latex Symmetric er to sutter med en flad symmetrisk sugedel i naturgummi.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutter
Artikel nr.: 2221426
EAN: 5713795249183
Varenr.: 3291107
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud billede

Produktinformation

2-pak med to symmetriske sutter i størrelse 2 fra BIBS - smukke og ergonomiske sutter i retrostil. Sutten fra BIBS er den mest ergonomiske sut på markedet. Den er fremstillet i 100% naturgummi med en ventil i suttedelen, der gør det nemt for dit minime...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795249183
Varenr.: shopify_DK_8775753531732_47421340942676
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795249183
Varenr.: shopify_DK_8683394367822_47491107717454
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
BIBS Colour Latex Size 2 Symmetric Sage GLOW/ - 1pk.
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Colour Natsutter - 2-pak - Str. 2 - Symmetrisk - Sage/Clo
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Colour 2-pak latex Str.2 symmetrical night - Sage /Cloud
99,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Colour 2 PK Latex Str.2 Symm. night Sage /Cloud
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK53 kr53 krKøb
2Loukrudt74,96 kr74,96 krKøb
3Mammashop.dk74,96 kr74,96 krKøb
4Duft og Natur79,96 kr79,96 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
6Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
7BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud

PriceData har fulgt prisen på BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud i 183 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for BIBS Symmetrisk Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - GLOW - Sage/Cloud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202653 kr3 kr (5%)
16. apr. 202656 kr18,96 kr (25%)
9. apr. 202674,96 kr3,96 kr (6%)
27. mar. 202671 kr3,96 kr (5%)
12. mar. 202674,96 kr6,01 kr (9%)
21. feb. 202668,95 kr2,05 kr (3%)
14. feb. 202671 kr2,05 kr (3%)
9. feb. 202668,95 kr2,05 kr (3%)
1. feb. 202671 kr3,96 kr (5%)
16. jan. 202674,96 kr14,04 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret