Gå til hovedindhold

BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush

BIBSSutterEAN: 5713795202096
Pris fra 64,46 krtil 89,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 25,49 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.46 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush
-28%64,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush billede

Produktinformation

2-pak med to sutter i størrelse 3 fra BIBS - smukke og ergonomiske sutter i retrostil. Sutten fra BIBS er den mest ergonomiske sut på markedet. Den er fremstillet i 100% naturgummi med en ventil i suttedelen, der gør det nemt for dit minimenneske at pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795202096
Varenr.: shopify_DK_8465895260500_46769310204244
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush
-25%67,46 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795202096
Varenr.: shopify_DK_8465692426574_46903421501774
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Colour Latex Ivory/Blush Size 3 2pcs
-20%78 kr
Før 98 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Colour sut 2 pk latex str.3 Ivory/Blush
89,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Colour - 2-pak, Str. 3 (18+ Mdr.), Rund - Latex
89,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
2 pk. Colour latex str.3 Ivory/Blush
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt64,46 kr64,46 krKøb
2Mammashop.dk67,46 kr67,46 krKøb
3Cocopanda DK78 kr78 krKøb
4Pixizoo DK89,95 kr89,95 krKøb
5Byhappyme Danmark89,95 kr89,95 krKøb
6BabySam DK89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush

PriceData har fulgt prisen på BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush i 181 dage. Laveste pris i perioden er 53 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 64,46 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 3 - Naturgummi - Ivory/Blush de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202664,46 kr1 kr (2%)
26. maj 202665,46 kr1 kr (2%)
24. maj 202666,46 kr1 kr (1%)
15. maj 202667,46 kr22,49 kr (25%)
11. maj 202689,95 kr22,49 kr (33%)
9. mar. 202667,46 kr1 kr (2%)
27. feb. 202666,46 kr1 kr (1%)
26. feb. 202667,46 kr11,46 kr (20%)
1. feb. 202656 kr11,46 kr (17%)
22. jan. 202667,46 kr6,46 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret