Gå til hovedindhold

BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix

BIBSSutterEAN: 5713795270699
Pris fra 71,96 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 27,99 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
BIBS Colour size 2, 2 Pack Ladybug Violet Sky Mix
-20%71,96 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Colour size 2, 2 Pack Ladybug Violet Sky Mix billede

Produktinformation

Sut. Sut i naturgummi med mariehøne design/print.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sut og tilbehør
EAN: 5713795270699
Varenr.: 28142
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Studio Colour 2 Pack Ladybug Latex Size 2 Violet Sky Mix
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bibs Studio Colour 2 Pack Ladybug Latex Size 2 Violet Sky Mix billede

Produktinformation

Løft dine babyprodukter til nye højder med BIBS Studio en fusion af stil og funktionalitet. Inspireret af de nyeste trends, udforsker vores Studio Collection den tidløse tiltrækning ved striber og den beroligende charme af blomstermønstre, hvilket giver e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bibs
Kategori: BARNET SPISER, Sutter, Tilbud
EAN: 5713795270699
Varenr.: shopify_ZZ_15471468872053_55972635869557
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix billede

Produktinformation

2-pak med to sutter i størrelse 2 fra BIBS - smukke og ergonomiske sutter i retrostil. Sutten fra BIBS er den mest ergonomiske sut på markedet. Den er fremstillet i 100% naturgummi med en ventil i suttedelen, der gør det nemt for dit minimenneske at pres...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795270699
Varenr.: shopify_DK_12089032573268_52089579143508
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Colour Sutter - Str. 2 - 2-pak - Rund - Violet Sky Mix
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur71,96 kr71,96 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn74,96 kr74,96 krKøb
3Loukrudt74,96 kr74,96 krKøb
4Mammashop.dk74,96 kr74,96 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix

PriceData har fulgt prisen på BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix i 164 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 71,96 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - 2-Pak - Str. 2 - Naturgummi - Ladybug Studio - Violet Sky Mix de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202671,96 kr17,99 kr (20%)
27. maj 202689,95 kr14,99 kr (20%)
16. jan. 202674,96 kr24,99 kr (25%)
15. jan. 202699,95 kr24,99 kr (33%)
2. jan. 202674,96 kr1 kr (1%)
25. dec. 202573,96 kr1 kr (1%)
21. dec. 202574,96 kr5,96 kr (9%)
20. dec. 202569 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret