Gå til hovedindhold

BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir

BIBSSutterEAN: 5713795267880
Pris fra 125 krtil 164,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 39,95 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir
-20%125 kr
Før 157 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir billede

Produktinformation

BIBS Colour er den originale BIBS-sut, som har været på markedet i over 40 år. Med sit ikoniske, runde skjold med tre lufthuller og en indgraveret håndtagsring er denne sut blevet en tidløs klassiker.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutter
Artikel nr.: 120461
EAN: 5713795267880
Varenr.: 3319711
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Colour 4-pack, Str. 2 (6+ Mdr.) Rund Latex
149,95 kr
Til butik
Bibs Colour 4-pack, Str. 2 (6+ Mdr.) Rund Latex billede

Produktinformation

NYHED! Flot æske med 4 stk. Bibs Colour sutter i str. 2 - alle med rund latex nipple BIBS Colour med rund latex nippel har det velkendte runde skjold. Skjoldet slutter ikke til ansigtet, men buer ud af, så der sikres lufttilførsel omkring munden og risi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Bibs Colour
EAN: 5713795267880
Varenr.: BHMDKDK7592
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Colour Sutter - Str. 2 - 4-pak - Rund - Baby Blue Mix
164,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Colour 4 pk Latex str.2 Petrol/Sage/Baby Blue/Iron
164,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Colour 4 pk Latex str.2 Petrol/Sage/Baby Blue/Iron
164,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK125 kr125 krKøb
2Byhappyme Danmark149,95 kr149,95 krKøb
3Kids-world.dk164,95 kr164,95 krKøb
4Pixizoo DK164,95 kr164,95 krKøb
5BabySam DK164,95 kr164,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir

PriceData har fulgt prisen på BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir i 182 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 164,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for BIBS Pacifier Colour 4 Pack Latex Size 2 Petrol Sage Baby Blue Ir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026125 kr24,95 kr (17%)
12. maj 2026149,95 kr15 kr (9%)
11. maj 2026164,95 kr15 kr (10%)
4. maj 2026149,95 kr7,05 kr (4%)
3. maj 2026157 kr7,05 kr (5%)
16. apr. 2026149,95 kr6,95 kr (5%)
14. apr. 2026143 kr6,95 kr (5%)
8. mar. 2026149,95 kr6,95 kr (5%)
7. mar. 2026143 kr19,29 kr (16%)
26. feb. 2026123,71 kr12,71 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret