Gå til hovedindhold

Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud

BIBSBabylegetøjEAN: 5713795219308
Pris fra 74,96 krtil 99,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 24,99 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68,95 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.96 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Sleep - Muslin Stofble i 2-Pak - 70x70 cm. - Blush
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Sleep - Muslin Stofble i 2-Pak - 70x70 cm. - Blush billede

Produktinformation

BIBS Cuddle Cloth er lavet af 100% økologisk bomuldsmuslin, og bliver bare blødere og blødere for hver vask. Stofbleen har mange forskellige funktioner og er et must-have babyprodukt. Brug den som en gylpe-klud, et tyndt sommertæppe, til at give skygge i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Stofbleer og klude
EAN: 5713795219308
Varenr.: shopify_DK_7324611182756_42270926274724
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Sleep - Muslin Stofble i 2-Pak - 70x70 cm. - Blush
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Sleep - Muslin Stofble i 2-Pak - 70x70 cm. - Blush billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Stofbleer og klude
EAN: 5713795219308
Varenr.: shopify_DK_6660585324586_39577280970794
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
BIBS Muslin Cloth 2-pack 70x70 cm Blush - 1pk.
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Muslin Cloth Blush 70x70cm 2pcs
-20%87 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Stofbleer - 2-pak - 70x70 cm - Blush
99,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt74,96 kr74,96 krKøb
2Mammashop.dk74,96 kr74,96 krKøb
3Duft og Natur79,96 kr79,96 krKøb
4Cocopanda DK87 kr87 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
6Byhappyme Danmark99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud

PriceData har fulgt prisen på Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud i 181 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 74,96 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Bibs, Muslin Cloth - 2 Pak, Nusseklud - Stofble - Multiklud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202674,96 kr12,04 kr (14%)
27. maj 202687 kr7,04 kr (9%)
25. maj 202679,96 kr7,04 kr (8%)
24. maj 202687 kr7,04 kr (9%)
22. maj 202679,96 kr7,04 kr (8%)
20. maj 202687 kr12,95 kr (13%)
10. maj 202699,95 kr28,99 kr (41%)
9. maj 202670,96 kr1 kr (1%)
7. maj 202671,96 kr1 kr (1%)
6. maj 202672,96 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret