Gå til hovedindhold

Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver

BialettiKøkkenudstyrEAN: 8006363030441
Pris fra 272 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 260 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 272 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bialetti Mini Express Lichtenstein Filtreringsapparat
272 kr
Til butik
Bialetti Mini Express Lichtenstein Filtreringsapparat billede

Produktinformation

Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Artikel nr.: 0001405
EAN: 8006363030441
Varenr.: 994682257
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver
303 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bialetti Mini Express Set Lichtenstein
303 kr
Til butik
Bialetti Mini Express Set Lichtenstein billede

Produktinformation

Den lille kaffemaskine til to, der nyder det særlige øjeblik. Espressoen løber direkte ned i kopperne, som holdes varme takket være den særlige aluminiumsbakke. Kopformet støtte og håndtag med Bialetti-logo.

Produktspecifikationer

Mærke: Bialetti
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: 8006363030441
EAN: 8006363030441
Varenr.: 3074422
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffekande moka Bialetti Mini Express Lichtenstein - sølv/gul, 2 kopper
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffekande moka Bialetti Mini Express Lichtenstein - sølv/gul, 2 kopper
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK272 kr272 krKøb
2CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb
3Proshop DK303 kr342 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver

PriceData har fulgt prisen på Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver i 178 dage. Laveste pris i perioden er 192 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 370 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 272 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 28 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Bialetti Mini Express Lichtenstein - Filtreringsapparat - 90 ml - mange farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026272 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026271 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026272 kr3 kr (1%)
19. mar. 2026269 kr1 kr (0%)
18. mar. 2026268 kr8 kr (3%)
17. mar. 2026260 kr68 kr (35%)
7. feb. 2026192 kr6 kr (3%)
31. jan. 2026198 kr5 kr (2%)
22. jan. 2026203 kr46 kr (18%)
21. jan. 2026249 kr18 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret