Gå til hovedindhold

Wexim Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang

WeximBelysningEAN: 5703873236280
Pris fra 729 krtil 1.255 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 526 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 729 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wexim målertavle med bimåler, 5P, CEE, 16A
729 kr
Til butik
Wexim målertavle med bimåler, 5P, CEE, 16A billede

Produktinformation

Wexim CEE bimåler i tavle til måling af direkte strøm Kabel-gennemsløjfning via måler, udelukkende til måling af strømforbrug. Til måling af lokalt fobrug som skurvogne, værktøj, varmeblæsere, lys eller maskineri. Wexim er din overvågning Kommer med 1 ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: CEE & industrimateriel
Størrelse: 350 x 275 x 111 mm
EAN: 5703873236280
Varenr.: 8748070530
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang
935 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wexim målertavle med bimåler, 5P, CEE, 16A
936 kr
Til butik
Wexim målertavle med bimåler, 5P, CEE, 16A billede

Produktinformation

Wexim CEE Bimåler til præcis måling af strømforbrug Wexim CEE bimåler er designet til direkte strømforbrugsmåling gennem kabel-gennemsløjfning. Ideel til overvågning af lokalt forbrug i skurvogne, værktøj, varmeblæsere, belysning eller maskineri. 1 indta...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: CEE & industrimateriel
Størrelse: 350 x 275 x 111 mm
EAN: 5703873236280
Varenr.: 8748070530
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bi-målertavle 5P 400V 16A CEE ind/ud
956,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wexim målertavle med bimåler, 5P, CEE, 16A
1.255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline729 kr729 krKøb
2CS MEGASTORE DK935 kr974 krKøb
3LavprisEl936 kr936 krKøb
4EL-GROSSISTEN956,69 kr956,69 krKøb
5BilligVVS DK1.255 kr1.255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang

PriceData har fulgt prisen på Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang i 137 dage. Laveste pris i perioden er 729 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 941 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 836 kr.

Den nuværende pris på 729 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bi-målertavle CEE 5P 16A 400 V ind-/udgang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026729 kr165 kr (18%)
16. maj 2026894 kr165 kr (23%)
26. apr. 2026729 kr212 kr (23%)
25. apr. 2026941 kr5 kr (1%)
24. apr. 2026936 kr207 kr (28%)
23. apr. 2026729 kr166 kr (19%)
22. apr. 2026895 kr166 kr (23%)
17. apr. 2026729 kr60 kr (8%)
4. mar. 2026789 kr56 kr (7%)
2. mar. 2026845 kr47 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret