Gå til hovedindhold

Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty

BeurerVentilationEAN: 4211125103187
Pris fra 2.432 krtil 3.089,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 657,95 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.399 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2432 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer LE 250 Affugter
2.432 kr
Til butik
Beurer LE 250 Affugter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Affugtere
Farve: 2
Artikel nr.: LE250
EAN: 4211125103187
Varenr.: 24410380
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer - LE 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty
2.689 kr
Til butik
Beurer - LE 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty billede

Produktinformation

Beurer LE 250-affugteren fjerner effektivt overskydende fugt i rum op til 60 m² og forebygger mug, skimmel og kondens. Den kan opsamle op til 20 liter vand dagligt i en 4-liters aftagelig tank og tilbyder både automatisk fugtighedsstyring (45-55 %) og manuel indstilling fra 30-80 %. Enheden har hurtigtørrende funktion til vådt tøj, natfunktion med lav lyd og slukning af lys, vaskbart filter, overløbsbeskyttelse og mulighed for ekstern dræning. Den er nem at flytte med hjul og bærehåndtag og leveres med 2,5 m ledning og 3 års garanti.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: LE250
EAN: 4211125103187
Varenr.: 3405160
Gå til Astma Allergi Shoppen
TrustScore 5 ud af 54,8
Affugter Til 60 M2 Beurer Le 250 - Affugter
2.899 kr
Til butik
Affugter Til 60 M2 Beurer Le 250 - Affugter billede

Produktinformation

Beurer LE 250 er en kraftfuld og kompakt affugter, der effektivt reducerer luftfugtigheden i dit hjem og skaber et sundere indeklima. Den er ideel til rum på op til 30 m² og kan fjerne op til hele 20 liter fugt om dagen, hvilket gør den perfekt til både b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Affugtere
EAN: 4211125103187
Varenr.: 50342280200530
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer LE 250 affugter - 3 års garanti
3.068 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty
3.089,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.432 kr2.432 krKøb
2Proshop DK2.689 kr2.689 krKøb
3Astma Allergi Shoppen2.899 kr2.899 krKøb
4Teknikproffset DK3.068 kr3.147 krKøb
5Gucca.dk3.089,95 kr3.089,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty

PriceData har fulgt prisen på Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.399 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 2.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.569 kr.

Den nuværende pris på 2.432 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Beurer - Le 250 Dehumidifier - 3 Year Warranty de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.432 kr257 kr (10%)
29. maj 20262.689 kr257 kr (11%)
19. maj 20262.432 kr257 kr (10%)
18. maj 20262.689 kr257 kr (11%)
17. maj 20262.432 kr257 kr (10%)
16. maj 20262.689 kr257 kr (11%)
8. maj 20262.432 kr257 kr (10%)
7. maj 20262.689 kr1 kr (0%)
3. maj 20262.688 kr256 kr (11%)
2. maj 20262.432 kr257 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret