Gå til hovedindhold

Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure

BeurerPersonlig plejeEAN: 4211125632311
Pris fra 1.399 krtil 1.949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.241 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Beurer fodbad FB 65 med massage
1.399 kr
Til butik
Beurer fodbad FB 65 med massage billede

Produktinformation

Få afslappede fødder og et øjebliks velvære derhjemme med Beurer fodbad FB 65 med massage. Modellen er velegnet til fodpleje, afslapning derhjemme og generel velvære, når du vil forkæle trætte fødder efter en lang dag. I dette velvære fodbad får du vibrations- og boblemassage kombineret med en vandopvarmningsfunktion med tre temperaturzoner (35-48°C), så du kan vælge, hvor varmt og intenst din behandling skal føles. ## Massage, varme og lys til afslapning Vibrations- og boblemassage stimulerer fødderne blidt, så de føles mere afslappede, når du er færdig. Med tre temperaturzoner fra 35-48°C kan du holde vandet behageligt varmt under hele fodbadet. Den valgfrie stemningsbelysning giver en mere rolig atmosfære, når du vil skrue ekstra op for hyggen. ## Pedicure og praktiske detaljer Den roterende pedicurestation med tre tilbehørsdele gør det nemmere at kombinere fodbad og fodpleje i én løsning. Et dobbeltvægget design hjælper med varmeisolering og mindsker stænk. Touchskærmen gør det enkelt at styre funktioner og temperatur, og fodbadet passer til skostørrelser op til 51. Praktiske bærehåndtag, skridsikre gummifødder og ledningsoprul gør det nemmere at flytte og opbevare fodbadet, når du er færdig. I pakken: Beurer fodbad FB 65 med massage og roterende pedicurestation med tre tilbehørsdele.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Fodbad & fodfil
Artikel nr.: B63231
EAN: 4211125632311
Varenr.: 70528
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer FB 65 Fodspa
1.399 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer Fotbad FB 65
-11%1.531 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Beurer Fotbad FB 65 billede

Produktinformation

Om du letar efter ett sätt att behandla dina fötter med ett lugnande och uppfriskande fotbad kommer du att gilla Beurer Fotbad FB 65, Fotbadet ger en mild vibrations- och bubbelmassage tillsammans med en vattenuppvärmningsfunktion med tre temperaturinställningar och en valbar stämningsbelysning för en avkopplande behandling. Fotbadet har också en roterande pedikyrstation med tre tillbehör. Den dubbelväggade designen säkerställer bättre värmeisolering och stänkskydd. Pekskärmen på fotbadet låter dig enkelt justera olika program och värme. Fotbadet passar skostorlekar upp till 51 och har praktiska bärhandtag, halkfria gummifötter och en sladdvinda för enkel förvaring. - Beurer Fotbad FB 65 är det perfekta sättet att förbättra ditt välbefinnande hemma. Specifikationer: - Avkopplande vibrations- och bubbelmassage, - Vattenuppvärmningsfunktion med tre temperaturzoner (35 - 48°C), - Valbar stämningsbelysning, - Roterande pedikyrstation med tre tillbehör, - Dubbelväggad design för bättre värmeisolering och stänkskydd, - Touchskärm för enkel kontroll, - Rymmer skostorlekar upp till 51, - Praktiska bärhandtag, halkfria gummifötter och sladdvinda.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Fodpleje
EAN: 4211125632311
Varenr.: C33834
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fodbad FB 65
-13%1.859 kr
Før 2.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK1.399 kr1.399 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.399 kr1.399 krKøb
3Teknikproffset DK1.531 kr1.590 krKøb
4Estore DK1.859 kr1.859 krKøb
5Dealicious Danmark1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure

PriceData har fulgt prisen på Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.144 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.539,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.299 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Beurer FB65 Luksus Fodbad med Massage og Pedicure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.399 kr153 kr (12%)
14. maj 20261.246 kr102 kr (8%)
12. maj 20261.348 kr49 kr (4%)
8. maj 20261.299 kr53 kr (4%)
19. apr. 20261.246 kr53 kr (4%)
15. apr. 20261.299 kr100 kr (7%)
5. apr. 20261.399 kr1 kr (0%)
3. apr. 20261.400 kr52 kr (4%)
2. apr. 20261.348 kr49 kr (4%)
18. mar. 20261.299 kr45 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret