Gå til hovedindhold

Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti

BeurerPersonlig plejeEAN: 4211125646639
Pris fra 679 krtil 1.039 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Beurer EM 59 TENS/EMS muskelstimulator med varme
679 kr
Til butik
Beurer EM 59 TENS/EMS muskelstimulator med varme billede

Produktinformation

Beurer EM 59 kombinerer elektrisk stimulering med behagelig varme i én løsning – velegnet til dig, der vil have fleksibel muskeltræning og afslapning med mulighed for varmefunktion. Beurer EM 59 er baseret på TENS/EMS-teknologi kombineret med varme, så du både kan stimulere nerver og muskler og samtidig tilføje varme, når du ønsker det. Med 64 forudindstillede programmer og 6 programmerbare brugerprogrammer kan du vælge mellem faste standardforløb eller gemme dine egne indstillinger, så de passer til din hverdag. Programmer, tid og varme tilpasset dig De 64 forudindstillede programmer gør det enkelt at komme i gang – du vælger blot et program frem for selv at justere alle værdier. Når du har fundet dine favoritter, kan de 6 programmerbare brugerprogrammer gemme dine personlige indstillinger, så du hurtigt kan gentage dine foretrukne sessioner. Behandlingstiden kan indstilles fra 5–100 minutter, så du både kan lave korte sessioner og længere forløb alt efter behov. Varmen har 2 niveauer (lav og høj), så du kan vælge en mild varme eller en mere intens følelse under brug. Nem betjening og komplet sæt Det tydelige display med hvid baggrundsbelysning gør det let at aflæse programmer og indstillinger, også i svag belysning. Enheden har 2 kanaler og leveres med 4 stk. selvklæbende elektroder (45 x 45 mm), så du kan stimulere flere områder på kroppen samtidig. Den indbyggede kapacitet på 2000 mAh betyder, at enheden kan oplades og bruges igen og igen, og med den medfølgende netadapter er du hurtigt klar til næste session. I pakken: 4 stk. selvklæbende elektroder (45 x 45 mm), strømadapter.

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: TENS apparat
Artikel nr.: EM 59
EAN: 4211125646639
Varenr.: 47211
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer EM 59 - electronic muscle stimulator
689 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer EM 59 Tens/EMS m. varme
733,69 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer EM 59 Digital TENS/EMS enhed
852,95 kr
Til butik
Gå til Core Nutrition DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer Tens/EMS EM59, 1 stk
919 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Beurer Tens/EMS EM59, 1 stk
919 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti
1.016 kr
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
EM 59 Tens/EMS Massageapperat
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK679 kr679 krKøb
2Proshop DK689 kr728 krKøb
3CS MEGASTORE DK733,69 kr772,69 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk852,95 kr852,95 krKøb
5Core Nutrition DK919 kr919 krKøb
6Healthwell DK919 kr919 krKøb
7Teknikproffset DK1.016 kr1.075 krKøb
8Bodystore DK1.039 kr1.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti

PriceData har fulgt prisen på Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti i 175 dage. Laveste pris i perioden er 646 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 689 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Beurer EM 59 Digital TENS/EMS-enhed med varmefunktion - 5 års garanti de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026679 kr10 kr (1%)
27. maj 2026689 kr4 kr (1%)
22. maj 2026685 kr4 kr (1%)
21. maj 2026689 kr4 kr (1%)
14. maj 2026685 kr4 kr (1%)
9. maj 2026689 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026685 kr144 kr (17%)
25. apr. 2026829 kr140 kr (20%)
17. apr. 2026689 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026685 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret