Gå til hovedindhold

Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag

BestwayRygsækkeEAN: 6941607349922
Pris fra 224 krtil 309 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 224 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag
224 kr
Til butik
Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Soveposer/Liggeunderlag
Farve: 2
Artikel nr.: 68123
EAN: 6941607349922
Varenr.: 20821575
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bestway WanderLite 2-i-1 Sovsäck / Madrass
-65%229 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway WanderLite 2-i-1 Sovsäck / Madrass billede

Produktinformation

WanderLite 2-i-1 Sovsäck / Madrass, Njut av en god natts sömn när du tar med dig Bestway WanderLite 2-i-1 sovsäck och liggunderlag på din nästa campingresa!, Denna 2-i-1 sovsäck har ett polyesterfoder och hålfiberstoppning med ett integrerat uppblåsbart liggunderlag. Liggunderlaget har ett punkteringsbeständigt ToughLite™-material som tål de hårda elementen samtidigt som du får en avkopplande sovyta. Lätt och kompakt, 2-i-1 sovsäcken passar lätt i din ryggsäcksväska och inkluderar en 2-vägs dragkedja på sovsäcken för enkel öppning och stängning. Specifikationer: -Storlek: 203 cm x 75 cm x 9 cm, -Temperatur: 9°C till 12°C, -Vikt: 1.8kg, -Packstorlek: 21 cm x 40 cm, -2-vägs dragkedja, Integrerat liggunderlag med punkteringsbeständigt ToughLite-material. Sovsäck och liggunderlag kan sättas ihop och förhindrar glidning under användning. Innehåll: 1 sovsäck, 1 liggunderlag, 1 förvaringsväska.

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Luftmadrasser og liggeunderlag
EAN: 6941607349922
Varenr.: C57476
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag
298 kr
Til butik
Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag billede

Produktinformation

Eventyr i det fri! Nyd en god nats søvn, når du tager Bestway® WanderLite™ 2-i-1 sovepose og liggeunderlag med dig på din næste campingtur! Robust og kompakt: Denne 2-i-1 sovepose har polyesterfor og hulfiberpolstring med integreret, oppustelig ligg

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Rygsække
EAN: 6941607349922
Varenr.: 17868123
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
WanderLite 2-i-1 sovepose / madras
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK224 kr263 krKøb
2Teknikproffset DK229 kr288 krKøb
3MM Action298 kr298 krKøb
4Estore DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag

PriceData har fulgt prisen på Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag i 179 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 224 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Bestway WanderLite 2-i-1 Sovepose og Liggeunderlag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026224 kr6 kr (3%)
30. maj 2026218 kr6 kr (3%)
29. maj 2026224 kr6 kr (3%)
14. maj 2026218 kr11 kr (5%)
12. maj 2026229 kr31 kr (16%)
30. apr. 2026198 kr31 kr (14%)
29. apr. 2026229 kr31 kr (16%)
13. apr. 2026198 kr31 kr (14%)
11. apr. 2026229 kr38 kr (14%)
24. jan. 2026267 kr105 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret