Gå til hovedindhold

Bestway oppustelig flamingo med håndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 år)

BestwayVandleg – udstyrEAN: 6941607368626
Pris fra 149 krtil 503 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 354 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Bestway oppustelig flamingo med hÃ¥ndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 Ã¥r) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Oppustelig flamingo ø168x120cm
149 kr
Til butik
Bestway Oppustelig flamingo ø168x120cm billede

Produktinformation

Hop op på den oppustelig flamingo og nyd solens stråler, men den flyder på vandet. Badedyret er udstyret med sikkerhedsventiler, kraftige håndtag og er produceret i forstærket for-testet vinyl. Den har 3 luftkamre, og vi anbefaler tilkøb af en luftpump...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Badedyr
EAN: 6941607368626
Varenr.: 6941607368626
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway 41526, Sort, Lyserød, Badedyr, Monokromatisk, PVC, Mand/kvinde, 100 kg
159 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway oppustelig flamingo med håndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 år)
-45%169 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway oppustelig flamingo med håndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 år) billede

Produktinformation

Summer fun is assured with these offers. Little ones and grown ups will love them! Buy Oppustelig Figur til Pool Bestway Flamingo 148 x 127 x 99 cm and enjoy your free time!Anbefalet alder: + 3 årType: Oppustelig Figur til PoolDesign: FlamingoInkluderer: 2 håndgrebFarve: PinkMateriale: PlastikPVCBredde: 148 cmKarakteristika: Tør af med en fugtig kludAnbefalet brug: StrandSwimmingpoolCa. mål: 148 x 127 x 99 cmMaks. understøttet vægt: 100 kgRum: 2 Rum...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Bademadrasser
Vægt: 2.3g
EAN: 6941607368626
Varenr.: 1564416
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bestway oppustelig flamingo med håndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 år)
-43%189 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Bestway Oppustelig Flamingo med Håndtag 168x120 cm +3 År Strand og Pool 41526
245,02 kr
Til butik
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bestway Oppustelig Flamingo med Håndtag 168x120 cm +3 År Strand og Pool 41526
503 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig flamingo med håndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 år) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway oppustelig flamingo med hÃ¥ndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 Ã¥r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Moreland.dk149 kr149 krKøb
2CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Vivas DK189 kr378 krKøb
5Streetshoppen245,02 kr245,02 krKøb
6DesignShoppen503 kr503 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway oppustelig flamingo med håndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 år)

PriceData har fulgt prisen på Bestway oppustelig flamingo med hÃ¥ndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 Ã¥r) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Bestway oppustelig flamingo med hÃ¥ndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 Ã¥r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Bestway oppustelig flamingo med hÃ¥ndtag - 148 × 127 × 99 cm - til strand og pool (+3 Ã¥r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026149 kr30 kr (25%)
1. jun. 2026119 kr30 kr (20%)
17. maj 2026149 kr10 kr (6%)
16. maj 2026159 kr10 kr (7%)
3. maj 2026149 kr14 kr (10%)
2. maj 2026135 kr14 kr (9%)
1. maj 2026149 kr14 kr (10%)
30. apr. 2026135 kr14 kr (9%)
5. feb. 2026149 kr27 kr (15%)
4. feb. 2026176 kr27 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret