Gå til hovedindhold

Bestway LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model

BestwayPool og spa – tilbehørEAN: 6942138981216
Pris fra 209 krtil 295 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bestway Lay-Z-Spa, spapuder 2-pak
-64%209 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway Lay-Z-Spa, spapuder 2-pak billede

Produktinformation

Bestway Lay-Z-Spa, hovedpude, Oplev ultimativ afslapning og nydelse i din egen spa med Bestway® Lay-z-spa hovedpude! Med denne stilfulde og praktiske pude kan du læne dig tilbage og slappe af i total komfort. Puden er fremstillet af økologisk, vandtæt PU-skum og er både kemikalie- og lugtbestandig, hvilket gør den ideel til brug i spaer. Desuden er den nem at rengøre, så du kan holde den frisk og ren ved hver brug. Uanset hvilken spa du har, er denne pude kompatibel med dem alle (undtagen Helsinki, Vancouver og Monaco) og leveres i et todelt sæt. Den neutrale grå farve passer perfekt ind i ethvert spamiljø og tilfører et strejf af elegance og afslapning. Giv dig selv den ultimative spaoplevelse med Bestway® Lay-z spa-nakkestøttepuden - din krop og dit sind vil takke dig for det!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Pool tilbehør
EAN: 6942138981216
Varenr.: 38-97461
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model
243,45 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway Lay-Z-Spa pude 25x19,5x17,5 cm
-23%269 kr
Før 348 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway Lay-Z-Spa pude 25x19,5x17,5 cm billede

Produktinformation

Bestway Lay-Z-Spa-puden gør din afslapning i poolen endnu mere behagelig! Den behagelige pude giver hoved- og nakkestøtte, når du slapper af efter en hård dag. Det organiske skum er 100 % vandtæt og resistent over for kemikalier og lugte. Denne pude er nem at rengøre, og den kan fastgøres på sikker vis til næsten alle Lay-Z-Spa-spabade, bortset fra Helsinki og Vancouver. Den kan også bruges i badekarret. Slap af i kroppen med denne Lay-Z-Spa-pude! Materiale: PUMål: 25 x 19,5 x 17,5 cm (L x B x H)Den bløde pude giver hoved- og nakkestøtteDet organiske PU-skum er 100 % vandtæt og resistent over for kemikalier og lugte Kompatibel med alle Lay-Z-Spa-spabade (bortset fra Helsinki og Vancouver) Let at rengøreBestway-varenummer: 60307Pakken indeholder:2 x pude GPSR...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Pool dele
Vægt: 0.81g
EAN: 6942138981216
Varenr.: 215045
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Lay-Z-Spa pude 25x19,5x17,5 cm
278,32 kr
Til butik
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bestway Lay-Z-Spa pude 25x19,5x17,5 cm
-21%289 kr
Før 368 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway Pillow
292 kr
Til butik
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LAY-Z-Spa Pude / Nakkestøtte (2 stk.)
295 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK209 kr268 krKøb
2CS MEGASTORE DK243,45 kr282,45 krKøb
3Boligcenter DK269 kr269 krKøb
4Streetshoppen278,32 kr278,32 krKøb
5Livera DK289 kr358 krKøb
6Proshop DK292 kr331 krKøb
7MM Action295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model

PriceData har fulgt prisen på LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model i 182 dage. Laveste pris i perioden er 89,95 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LAY-Z-Spa Pude (2 stk.) - Ny 2021 model de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026209 kr119,05 kr (132%)
29. maj 202689,95 kr119,05 kr (57%)
28. maj 2026209 kr119,05 kr (132%)
27. maj 202689,95 kr119,05 kr (57%)
8. maj 2026209 kr119,05 kr (132%)
31. mar. 202689,95 kr119,05 kr (57%)
27. dec. 2025209 kr60 kr (22%)
9. dec. 2025269 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret