Gå til hovedindhold

Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 år)

BestwayTræningsudstyrEAN: 6941607365595
Pris fra 498 krtil 776,51 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 278,51 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 Ã¥r) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway WonderJump Indendørs Trampolin til Børn 91 cm
498 kr
Til butik
Bestway WonderJump Indendørs Trampolin til Børn 91 cm billede

Produktinformation

Bestway® WonderJump™ Trampolinen er den perfekte måde at hjælpe dit børnehavebarn med at hoppe dagen lang for at få energien ud og booste sin kerne- og grovmotorik. Med et stabiliserende håndtag med blødt skumgreb kan dit barn fra 3 år forbedre sin

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Fitness Trampoliner
EAN: 6941607365595
Varenr.: 17859100
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 år)
-48%529 kr
Før 1.022 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 år) billede

Produktinformation

Børn fortjener det bedste, og derfor vil vi gerne præsentere dig for Elastik Seng Bestway 91 x 96 cm, der er ideel til dem, som gerne vil have kvalitetsprodukter til deres mindste! Få Bestway til de bedste priser!Type: Elastik SengAnbefalet alder: + 3 årBørnCa. mål: 91 x 96 cmFarve: MultifarvetMateriale: PlastikStålKarakteristika: Tør af med en fugtig kludAnbefalet brug: UdvendigHaveForm: CirkulærBredde: 91,4 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Træningsredskaber
Vægt: 7.5g
EAN: 6941607365595
Varenr.: 1564459
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 år)
-47%549 kr
Før 1.042 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 år) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Træningsredskaber
Størrelse: 91 x 96 cm
Vægt: 7.5g
EAN: 6941607365595
Varenr.: 1564459
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Bestway Hoppe-Seng Børn 91x96 cm +3 År Have 59100
776,51 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 år) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 Ã¥r) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MM Action498 kr498 krKøb
2Boligcenter DK529 kr529 krKøb
3Vivas DK549 kr838 krKøb
4Streetshoppen776,51 kr776,51 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 år)

PriceData har fulgt prisen på Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 Ã¥r) i 140 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 1.032 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 781 kr.

Den nuværende pris på 498 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 Ã¥r). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bestway hoppe-seng til børn 91 × 96 cm - multifarvet (+3 Ã¥r) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026498 kr1 kr (0%)
23. maj 2026499 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026498 kr534 kr (52%)
29. apr. 20261.032 kr534 kr (107%)
24. feb. 2026498 kr534 kr (52%)
23. feb. 20261.032 kr534 kr (107%)
19. feb. 2026498 kr493 kr (50%)
15. feb. 2026991 kr1 kr (0%)
13. feb. 2026990 kr42 kr (4%)
4. feb. 20261.032 kr393 kr (62%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret