Gå til hovedindhold

Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m

Pris fra 259,95 krtil 409 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 149,05 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
H2ogo! - Glidebane - 3 Baner - Tsunami Splash Ramp - 4,88 Meter
259,95 kr
Til butik
H2ogo! - Glidebane - 3 Baner - Tsunami Splash Ramp - 4,88 Meter billede

Produktinformation

H2Ogo! Glidebanen er det ultimative legetøj til sommerens varme feriedage! Rul blot glidebanen...

Produktspecifikationer

Mærke: bestway
Kategori: legetøj|udendørs leg|vandleg
EAN: 6941607308998
Varenr.: 560566
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway 52479, Vandrutchebane til haven, 3 År, 4720 mm, 3,63 kg
270 kr
Til butik
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
H2OGO! Vand Triple ''Tsunami Splash Ramp'' Glidebane 488cm
299 kr
Til butik
H2OGO! Vand Triple ''Tsunami Splash Ramp'' Glidebane 488cm billede

Produktinformation

4,88 meter/16' rutsjebane med tre baner, der er perfekt til ræs og gruppeunderholdning Vandet tragtes ud i et landingsbassin til slut til en kæmpe plaskerlanding ved målstregen Indbyggede SplashBoost™ sprinklere der er specielt designet til mere

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Vand Glidebaner til haven
EAN: 6941607308998
Varenr.: 17852479
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway H2OGO! Tsunami med 3 baner 488cm
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway vedligeholdelsessæt til swimmingpool, multifarvet
-29%389 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bestway vedligeholdelsessæt til swimmingpool, multifarvet
-28%409 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK270 kr309 krKøb
3MM Action299 kr299 krKøb
4Moreland.dk299 kr299 krKøb
5Boligcenter DK389 kr389 krKøb
6Vivas DK409 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m

PriceData har fulgt prisen på Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m i 132 dage. Laveste pris i perioden er 259,95 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 369,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 259,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bestway H2OGO! Triple vandrutsjebane med Tsunami Splash Ramp - 4,88 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026259,95 kr10,05 kr (4%)
28. maj 2026270 kr10,05 kr (4%)
27. maj 2026259,95 kr10,05 kr (4%)
25. maj 2026270 kr29 kr (10%)
8. maj 2026299 kr39,05 kr (15%)
14. apr. 2026259,95 kr39,05 kr (13%)
13. apr. 2026299 kr39,05 kr (15%)
31. mar. 2026259,95 kr39,05 kr (13%)
22. jan. 2026299 kr70,95 kr (19%)
21. jan. 2026369,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret