Gå til hovedindhold

Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm

BestwaySwimmingpoolsEAN: 6942138951356
Pris fra 295 krtil 769 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Fast Set Pool 366 x 76cm
295 kr
Til butik
Bestway Fast Set Pool 366 x 76cm billede

Produktinformation

Vand Kapacitet: (80%) 5377L Nem opsætning Kraftige 3-lags sidevægge i PVC og polyester Indbygget aftapningshane til flowstyring gør det nemt at aftømme ved at sætte ventilen til en haveslange (med den medfølgende adapter), så vandet ledes bort Selvklæben...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: pools til pumpe
EAN: 6942138951356
Varenr.: 17857273
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway Fast Set oppustelig swimmingpool rund 366 x 76 cm 57273
-43%489 kr
Før 854 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway Fast Set oppustelig swimmingpool rund 366 x 76 cm 57273 billede

Produktinformation

Hav det sjovt i din have med familie og venner i denne oppustelige Fast Set swimmingpool 57273 fra Bestway. Den stilfulde swimmingpool har forstærkede vægge, der er lavet af Tritech-materiale, et forstærket 3-lags materiale, der består af lamineret, kraftigt PVC, og et polyesternet. Denne oppustelige pool kan hurtigt og nemt sættes op. Du skal blot lægge poolen på en jævn overflade, puste topringen op og derefter fylde poolen med vand. Poolen er nem at pakke sammen til opbevaring og transport, når den ikke er i brug. Mål: 366 x 76 cm (Diameter x H)Kapacitet (80 %): 5377 l Forstærkede vægge i 3 lagForing støttes af en oppustelig topring Indbygget flowkontrol-afløbsventilReparationslap, der kan klæbe under vandLet at sætte op og tage nedBestway varenummer: 57273 GPSR...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Fritstående pools
Vægt: 12.65g
EAN: 6942138951356
Varenr.: 214956
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Fast Set oppustelig swimmingpool rund 366 x 76 cm 57273
508,35 kr
Til butik
Fast Set oppustelig swimmingpool rund 366 x 76 cm 57273 billede

Produktinformation

Hav det sjovt i din have med familie og venner i denne oppustelige Fast Set swimmingpool 57273 fra Bestway. Den stilfulde swimmingpool har forstærkede vægge, der er lavet af Tritech-materiale, et forstærket 3-lags materiale, der består af lamineret, kraft...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Swimmingpools
EAN: 6942138951356
Varenr.: 15548435366271
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bestway Fast Set oppustelig swimmingpool rund 366 x 76 cm 57273
-42%509 kr
Før 874 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm
-28%649 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bestway Fast Set oppustelig pool 3,66 × 0,76 m - blå
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MM Action295 kr295 krKøb
2Boligcenter DK489 kr489 krKøb
3Streetshoppen508,35 kr508,35 krKøb
4Livera DK509 kr578 krKøb
5BoligRetning649 kr649 krKøb
6Vivas DK769 kr938 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 39% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bestway Fast Set Oppustelig Swimmingpool Rund 57266 - 366 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026295 kr188 kr (39%)
23. maj 2026483 kr188 kr (64%)
30. apr. 2026295 kr194 kr (40%)
29. apr. 2026489 kr194 kr (66%)
24. feb. 2026295 kr194 kr (40%)
23. feb. 2026489 kr194 kr (66%)
11. feb. 2026295 kr194 kr (40%)
10. feb. 2026489 kr194 kr (66%)
22. jan. 2026295 kr62,99 kr (18%)
21. jan. 2026357,99 kr62,99 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret