Gå til hovedindhold

Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg

BestwayPool og spaEAN: 6942138968293
Pris fra 495 krtil 1.450,82 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 955,82 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 495 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway Fast Set Pool Sæt 396 x 84 cm m/pumpe
495 kr
Til butik
Bestway Fast Set Pool Sæt 396 x 84 cm m/pumpe billede

Produktinformation

Bestway® Fast Set ™ -poolen er hurtig og nem at installere, og den kræver ikke noget værktøj for at få arbejdet gjort! Processen er enkel - vælg bare en plan overflade, pump den øverste ring op, og poolen rejser sog, når den er fyldt op med vand. De

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: pools til pumpe
EAN: 6942138968293
Varenr.: 17857376
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg
608 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway oppustelig pool 396 x 84 cm - grå, 7.340 l
-50%999 kr
Før 1.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway oppustelig pool 396 x 84 cm - grå, 7.340 l billede

Produktinformation

Summer fun is assured with these offers. Little ones and grown ups will love them! Buy Oppustelig Pool Bestway Grå 7340 L 396 x 84 cm and enjoy your free time!Den Bestway oppustelige swimmingpool i grå farve er den perfekte mulighed for at nyde sommeren sammen med familie og venner, og giver et rum for sjov og afslapning i din have eller på din terrasse. Med en kapacitet på 7340 liter er denne pool ideel til at skabe en forfriskende og indbydende atmosfære på varme dage. Det robuste plastmateriale sikrer holdbarhed og modstandsdygtighed, så du kan nyde den i flere sæsoner. Denne pool inkluderer et filter, der gør det nemt at vedligeholde vandet, sammen med en poolrenser, der bidrager til at holde vandet rent og klart effektivt. Desuden er den designet til børn, hvilket gør den til en sikker og sjov mulighed for de mindste i huset. Med dette produkt er vandaktiviteter kun begyndelsen, da det også fremmer socialisering og leg udendørs. Udnyt muligheden for at revitalisere dine sommerdage med den praktiske og stilfulde Bestway oppustelige swimmingpool, der kombinerer komfort, funktionalitet og et moderne præg i ét rum.Farve: GråInkluderer: FilterRensesystem til swimmingpoolType: SwimmingpoolType 2Design: CirkulærCa. mål: 396 x 84 cmAnbefalet alder: BørnMateriale: PlastikKarakteristika: UdvendigTør af med en fugtig kludAnbefalet brug: StrandHaveCampingKapacitet: 7340 L...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Oppustelige pools
Vægt: 16.9g
EAN: 6942138968293
Varenr.: 1158664
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Pool set, 396 x 84 cm, Bestway - 57376
1.249 kr
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Oppustelig Pool Bestway Grå 7340 L 396 x 84 cm
1.450,82 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MM Action495 kr495 krKøb
2CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb
3Boligcenter DK999 kr999 krKøb
4Homeshop DK1.249 kr1.249 krKøb
5Streetshoppen1.450,82 kr1.450,82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg

PriceData har fulgt prisen på Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg i 170 dage. Laveste pris i perioden er 495 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 949 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 670 kr.

Den nuværende pris på 495 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 48% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bestway Fast Set 57376, 7340 L, Oppustelig pool, Voksen & barn, Grå, 18,7 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026495 kr454 kr (48%)
23. maj 2026949 kr454 kr (92%)
30. apr. 2026495 kr454 kr (48%)
29. apr. 2026949 kr454 kr (92%)
24. feb. 2026495 kr292 kr (37%)
23. feb. 2026787 kr292 kr (59%)
11. feb. 2026495 kr291 kr (37%)
10. feb. 2026786 kr291 kr (59%)
22. jan. 2026495 kr274 kr (36%)
21. jan. 2026769 kr274 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret