Gå til hovedindhold

Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe

BestwayVandleg – udstyrEAN: 6941607393444
Pris fra 398 krtil 585,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 187,5 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 17. maj

Sammenlign priser på Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 398 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MM Action
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe
398 kr
Til butik
Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe billede

Produktinformation

Spar din energi til vandet og gør opsætningen af dit stand-up paddleboard nemmere med Bestway® PowerGrip™ SUP DC Elektrisk Luftpumpe. Denne pumpe giver hurtig og nem oppumpning og kan pumpe genstande op til 0-20 PSI. Med de brugervenlige knapper og

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: SUP Paddle boards
EAN: 6941607393444
Varenr.: 17862323
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bestway luftmadras - sort plast, udendørs
-25%399 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bestway luftmadras - sort plast, udendørs billede

Produktinformation

Summer fun is assured with these offers. Little ones and grown ups will love them! Buy Luftmadras Bestway and enjoy your free time!Type: LuftmadrasFarve: SortMateriale: PlastikKarakteristika: Tør af med en fugtig kludAnbefalet brug: Udvendig...

Produktspecifikationer

Mærke: Bestway
Kategori: Bademadrasser
Vægt: 1.5g
EAN: 6941607393444
Varenr.: 2079220
Gå til Moreland.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bestway PowerGrip SUP DC elektrisk pumpe 28x22cm
399 kr
Til butik
Bestway PowerGrip SUP DC elektrisk pumpe 28x22cm billede

Produktinformation

Med de brugervenlige knapper og et letlæseligt digitalt display, der skifter mellem BAR, PSI og kPA, skal du blot indstille det ønskede tryk og lade pumpen gøre resten. Den automatiske slukningsfunktion aktiveres, når det forudindstillede tryk nås, hvil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Stand up paddle board (SUP)
EAN: 6941607393444
Varenr.: 6941607393444
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bestway luftmadras - sort plast, udendørs
-24%419 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk luftpumpe til SUP'er – 0-20 PSI, 12V bilstik
579 kr
Til butik
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Luftmadras Bestway
585,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MM Action398 kr398 krKøb
2Boligcenter DK399 kr399 krKøb
3Moreland.dk399 kr399 krKøb
4Vivas DK419 kr698 krKøb
5Estore DK579 kr579 krKøb
6Streetshoppen585,5 kr585,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe

PriceData har fulgt prisen på Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe i 114 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 398 kr er 59% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Bestway 12V PowerGrip SUP Paddleboard DC Elektronisk Luftpumpe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026398 kr19 kr (5%)
24. maj 2026379 kr330 kr (673%)
17. maj 202649 kr330 kr (87%)
16. maj 2026379 kr330 kr (673%)
7. feb. 202649 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret