Gå til hovedindhold

Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter

BerthelsenVitaminer og tilskudEAN: 5701629032155
Pris fra 112 krtil 168,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 56,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Selen - 120 tab - Berthelsen - DISCOUNT PRIS
112 kr
Til butik
Selen - 120 tab - Berthelsen - DISCOUNT PRIS billede

Produktspecifikationer

Mærke: Berthelsen
Kategori: Selen
EAN: 5701629032155
Varenr.: 3974
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Berthelsen Naturprodukter - Selen 120 stk.
119 kr
Til butik
Berthelsen Naturprodukter - Selen   120 stk. billede

Produktinformation

Berthelsen Selen indeholder den organiske let optagelige LYNSIDE FORTE SE+2000 mineralberigede selengær med et stabilt indhold af selenmethionin. Selen bidrager b.la. Immunsystemets normale funktion, normal dannelse af sædceller, normal skjoldbruskkirtelfunktion og beskyttelse af cellerne mod oxidativ stress. Indeholder: 120 stk. tabletter. Selengær (LYNSIDE Forte SE+ 2000), fyldemidler (maltodextrin*, mikrokrystallinsk cellulose, siliciumoxid, stearinsyre, magnesiumsalte af fedtsyrer (vegetabilsk), overfladebehandlingsmidler (hydroxypropylmethylcellulose, glycerol). *Majs, indeholder ikke gluten. Produktet indeholder ikke gluten. Anbefalet daglig dosis: 1 tabletter dagligt. Denne dosis bør ikke overskrides. Opbevaring: Opbevares tørt utilgængeligt for børn. OBS: Bør kun indtages af gravide eller børn under 1 år efter aftale med egen læge. Kosttilskuddet bør ikke træde i stedet for varieret kost. Indhold pr. daglig dosis: Mængde pr dagsdosis (1 tablet): 100 mcg % af RI: 180 %NB! Vi er registreret hos fødevarestyrelsen. Klik her for at se fødevare-registreringen.

Produktspecifikationer

Mærke: Berthelsen
Kategori: Vitaminer og mineraler
Artikel nr.: 5701629032155
EAN: 5701629032155
Varenr.: 5701629032155
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Berthelsen Selen, 120tab.
139,99 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Berthelsen Selen 100 mcg 120 tab.
-10%143,5 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gravidtid.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter
159 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Berthelsen Selen - 120 tabl.
168,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked112 kr112 krKøb
2Beautycos DK119 kr148 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk139,99 kr139,99 krKøb
4Helsegrossisten.dk143,5 kr143,5 krKøb
5Gravidtid.dk159 kr159 krKøb
6Duft og Natur168,95 kr168,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter

PriceData har fulgt prisen på Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter i 177 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 112 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Berthelsen Naturlig Selen - Vegansk kosttilskud til fertiliteten. 120 tabletter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026112 kr7 kr (6%)
17. feb. 2026119 kr3,55 kr (3%)
6. feb. 2026115,45 kr3,55 kr (3%)
5. feb. 2026119 kr3,55 kr (3%)
24. jan. 2026115,45 kr3,55 kr (3%)
23. jan. 2026119 kr3,55 kr (3%)
19. jan. 2026115,45 kr3,55 kr (3%)
17. jan. 2026119 kr3,55 kr (3%)
9. jan. 2026115,45 kr3,15 kr (3%)
8. jan. 2026118,6 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret