Gå til hovedindhold

BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage.

BerkerKontakterEAN: 4011334230571
Pris fra 36 krtil 57 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Berker Ramme 2 modul s1 hvid
36 kr
Til butik
Berker Ramme 2 modul s1 hvid billede

Produktinformation

Berker Rahmen 2f.pws senkr. u.waagerecht 10129909 Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Berker
Kategori: Afbrydermateriel
Artikel nr.: 10129909
EAN: 4011334230571
Varenr.: 2950469
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
38,67 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ramme 2 Modul S.1 Hvid
39,28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ramme 2 modul s.1 hvid
41,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RAMME 2 MODUL S.1 HVID
43,36 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
New--Ramme 2 modul s1 hvid
57 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK36 kr75 krKøb
2CS MEGASTORE DK38,67 kr77,67 krKøb
3Billigelogvvs.dk39,28 kr39,28 krKøb
4MaintainIt41,25 kr41,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN43,36 kr43,36 krKøb
6CompuMail DK57 kr57 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage.

PriceData har fulgt prisen på BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage. i 153 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for BERKER Ramme 2 modul S. hvid. For lodret og vandret montage. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202636 kr1 kr (3%)
2. jan. 202635 kr1 kr (3%)
1. jan. 202634 kr1 kr (3%)
31. dec. 202535 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret