Gå til hovedindhold

BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks

BerghoffEAN: 5413821362991
Pris fra 355 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 355 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BergHOFF 3950429 suppegryde 4,4 L Grå
355 kr
Til butik
BergHOFF 3950429 suppegryde 4,4 L Grå billede

Produktinformation

BergHOFF 3950429. Kapacitet: 4,4 L, Produktfarve: Grå, Egnet til kogepladetyper: Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion. Indvendig diameter: 24 cm, Indvendig højde: 11,5 cm, Bredde: 395 mm

Produktspecifikationer

Mærke: BergHOFF
Artikel nr.: 3950429
EAN: 5413821362991
Varenr.: 1003633385
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks
406 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Berghoff gryde 4,4 l med glaslåg - grå (3950429)
509 kr
Til butik
Berghoff gryde 4,4 l med glaslåg - grå (3950429) billede

Produktinformation

Fordele ved gryde til hverdag og gæsterDenne stilrene grå gryde fra Berghoff rummer 4,4 l og er skabt til alt fra pasta og kartofler til simreretter. Den CeraGreen non-stick indvendige belægning gør madlavningen nemmere og hjælper med, at maden slipper let. Med det transparente glaslåg har du overblik, uden at slippe dampen ud.Alsidig gryde til alle komfurtyperGryden er fremstillet i aluminium for effektiv varmefordeling og kan bruges på keramiske, elektriske, induktion-, halogen- og gaskomfurer. Håndtagene er i fenolharpiks og komfortable at holde om, mens låget matcher det rene udtryk i køkkenet. Designet er skabt af Pieter Roex og passer flot ind i moderne køkkener.Pleje og brugGryden er ovnfast op til 180 °C. Håndopvask anbefales for at bevare belægningen længst muligt. Produktet er uden PFAS.Kapacitet: 4,4 lMateriale: AluminiumIndvendig belægning: CeraGreen non-stickLåg: Glas, farve: transparentHåndtag: Fenolharpiks, farve: gråKompatible komfurtyper: Keramisk, elektrisk, induktion, halogen, gasOvnfast: Op til 180 °COpvaskemaskine: Nej, håndopvask anbefalesIndvendig højde: 11,5 cmIndvendig diameter: 24 cmBredde: 39,5 cmHøjde: 16,0 cmDybde: 25,0 cmAntal håndtag: 2Farve: GråDesigner: Pieter RoexIndeholder ikke: PFAS...

Produktspecifikationer

Mærke: Berghoff
Kategori: Gryder og Stegepander
Vægt: 2.74g
EAN: 5413821362991
Varenr.: 2099413
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Berghoff gryde 4,4 l med glaslåg - grå (3950429)
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK355 kr355 krKøb
2CS MEGASTORE DK406 kr445 krKøb
3Boligcenter DK509 kr509 krKøb
4Vivas DK529 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks

PriceData har fulgt prisen på BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks i 81 dage. Laveste pris i perioden er 355 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 468 kr.

Den nuværende pris på 355 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BergHOFF 3950429, 4,4 L, Grå, Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion, Aluminium, Grå, Fenolisk harpiks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026355 kr191 kr (35%)
23. apr. 2026546 kr13 kr (2%)
18. apr. 2026559 kr13 kr (2%)
17. apr. 2026546 kr13 kr (2%)
16. apr. 2026559 kr204 kr (57%)
29. mar. 2026355 kr47 kr (12%)
21. mar. 2026402 kr19 kr (5%)
15. mar. 2026421 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret