Gå til hovedindhold

BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål

BerghoffEAN: 5413821379012
Pris fra 365 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 184 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BergHOFF 1315080 suppegryde 6,6 L Rustfrit stål
365 kr
Til butik
BergHOFF 1315080 suppegryde 6,6 L Rustfrit stål billede

Produktinformation

BergHOFF 1315080. Kapacitet: 6,6 L, Produktfarve: Rustfrit stål, Egnet til kogepladetyper: Keramisk, Elektrisk, Gas, Halogen, Induktion. Indvendig diameter: 24 cm, Indvendig højde: 15 cm, Bredde: 365 mm

Produktspecifikationer

Mærke: BergHOFF
Artikel nr.: 1315080
EAN: 5413821379012
Varenr.: 1003633380
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål
417 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Berghoff 1315080 gryde 6,6 l - rustfrit stål med glaslåg
529 kr
Til butik
Berghoff 1315080 gryde 6,6 l - rustfrit stål med glaslåg billede

Produktinformation

Stor gryde i rustfrit stål til hverdag og gæsterBerghoff 1315080 er en rummelig gryde på 6,6 l, perfekt til supper, pasta, kartofler og simreretter til hele familien. Den er fremstillet i rustfrit stål med to robuste håndtag og leveres med et gennemsigtigt glaslåg, så du nemt kan holde øje med maden.Alsidig til alle komfurtyperGryden kan bruges på induktion, gas, elektrisk, keramisk og halogen. Den tåler ovn op til 250 °C og er derfor velegnet fra komfur til ovn, når retten skal have det sidste. Efter brug sættes den i opvaskemaskinen for nem rengøring.Kapacitet: 6,6 lMateriale: Rustfrit stålLåg: Glas, transparentHåndtag: Rustfrit stål, 2 stk.Kompatible komfurer: Induktion, gas, elektrisk, keramisk, halogenOvnfast: Ja, op til 250 °CIndvendig diameter: 24 cmIndvendig højde: 15 cmMål (H × B × D): 19,2 cm × 36,5 cm × 26,0 cmDesign: BergHOFF StudioOpvaskemaskinesikker: JaSlip-let belægning: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: Berghoff
Kategori: Gryder og Stegepander
Vægt: 3.28g
EAN: 5413821379012
Varenr.: 2099324
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Berghoff 1315080 gryde 6,6 l - rustfrit stål med glaslåg
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK365 kr365 krKøb
2CS MEGASTORE DK417 kr456 krKøb
3Boligcenter DK529 kr529 krKøb
4Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål i 80 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 433 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 404 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for BergHOFF 1315080, 6,6 L, Rustfrit stål, Keramik, El, Gas, Halogen, Induktion, Rustfrit stål, Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 2026365 kr49 kr (12%)
21. mar. 2026414 kr19 kr (4%)
15. mar. 2026433 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret